Reklama

8 divnověcí, které vám hrozí před prvním sexem s novým partnerem

A vyrovnejte se s nimi jen tak...
Reklama
9484

Poprvé, jako technicky poprvé, už to sice máte za sebou, ale poprvé, jako poprvé v této životní etapě, se to teprve blíží. Velké množství očekávání je pochopitelné. Všechny ty nervy, napětí, vzrušení... Ale taky pár pořádných šíleností, které se můžou stát, a zážitek jak vystřižený z filmového trháku se díky nim rázem promění v účastníka festivalu pro otrlého diváka. Říká se ale, že risk je zisk. Uklidňujte se tím ale v situacích, kdy...

… jste poslední sex zažila před... Jasně, před hodně dlouhou dobou, kterou vlastně ani nejste schopné definovat. Easy!

… se chcete elegantně nahnout k jeho rtům a políbit ho a on se najednou rozpovídá o svém dětství, životních traumatech a problémech s maminkou. Důvěra je hezká věc, ale ve chvíli, kdy myslíte už jen na jedno, by mohla jít na chvíli stranou.

… konečně k polibku dojde a v rámci vášnivé etapy máte pocit, že vám jazykem plánuje prozkoumávat mandle. Čeho je moc, toho je příliš.

… se jeho ústa pomalu sunou k vašemu klínu, najednou jsou v cílové rovince a začne orální peklo, po kterém nikdo netoužil. A upřímně? Řekněte mu, když se tak snaží, že by se na to měl radši vykašlat.

… ležíte nahá v posteli, připravená na spojení vašich těl a on si musí odskočit dolů do večerky pro kondom. Tak si tak ležíte, začnete si možná i prozpěvovat. Kdo si počká, ten se dočká, ne?

… v průběhu celého sexu nevydá ani hlásku a vy nemáte šanci zjistit, co se mu líbí a co ho naopak vrcholně nudí a obtěžuje.

… máte chuť mluvit sprostě, ale nevíte, jestli je nějaká šance, že se chytne taky.

… se chcete po sexu pořádně pomazlit, ale on bude myslet už jen na to, v jaké poloze, se mu bude nejlépe usínat.

 
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama