Reklama

8 důkazů, jak mu beze slov dokázat, že s ním prožíváte nejlepší sex svého života

Pokud je postelové eso, neříkejte to jen svým kamarádkám.
Reklama
9736

1. Udržujete oční kontakt

Nenechte si pocity, které prožíváte jen pro sebe. Fantazie v hlavě je jedna věc, ale pokud fantazii prožíváte naživo, dívat se jí zpříma do tváře vás s partnerem dokonale propojí.

2. Postaráte se o jeho, ale i o vlastní spokojenost

Neplánujete s ním bleskovou rychlovku, kterou si budete moct odškrtnout z diář, jako povinný úkol dne. Sex s ním si užíváte a právě proto máte čas na to přivést na vrchol jeho i sebe.

3. Necháte ho v sobě i po akci

Pohyby sem tam a sem tam, konec dobrý všechno dobré, otočit zády a dobrou. Tak takhle ne! Stejně jako je v sexu důležitá dobrá předehra, i dojezd by měl být intenzivní.

4. Nejste ztuhlá

Všechen úspěch je schovaný v bocích. Nebojte se s nimi pořádně zakroutit a dokažte tak, že nechcete, aby to někdy skončilo.

5. Ukažete, že dokážete vést

Nechat se opečovávat je krásná věc, důležité je ale opečovávat druhého. Převezměte zodpovědnost za průběh celého aktu a ukažte co je ve vás. Ani náhodou tím totiž nedokazujete, že co si neuděláte sama, to nemáte, ale naopak to, že se s ním cítíte uvolněně a nebojíte se ukázat svoje touhy a fantazie.

6. Nebojíte se zvýšit hlasitost

Rozhodně nemusí praskat sklenice, ale být po celou dobu sexu jako pěnička moc důkazů o tom, jestli vás soulož baví, nepodá. A pokud se bojíte upřímných slov, dost často stačí do repertoáru zařadit nějaké to vzdychání.

7. Přitulíte se, dotýkáte se, objímáte ho, laskáte ho...

Nenechte všechnu romantiku jen na něm. I muži mají citlivá místa, bradavky, rty, krk, nebo třeba city!

8. Ukážete mu, že se u něj cítíte v bezpečí

Položit hlavu na jeho hrudník, přitisknout se co nejpevněji k jeho hrudníku, stisknout jeho dlaně. Je to chlap a ve vašich očích chce vypadat jako silný, neohrožený princ.   

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama