Reklama

8 tipů, jak v posteli hravě dosáhnout orgasmu

Který vyzkoušíte jako první?
Reklama
7609

Váš sexuální život je pestrý, ale toho pravého vrcholu ne a ne dosáhnout? Nezoufejte, dámy, nejste v tom samy. Máme pro vás tipy, jak na to! 

1. Uvolněte se. Ano, zní to jako fádní rada, která vám nemá šanci pomoct. Opak je pravdou. Jednou z nejdůležitějších věcí je být naprosto nad věcí, zapomenout na komplexy z postavy a nervozitu.

2. Předehra! Ženské tělo je mnohonásobně složitější než mužské. Nestačí nám jen vidět sexy chlapa v pornu a jsme hotové. To je důležité partnerovi vysvětlit. Přeci nechce uspokojit jen sebe. (Jestli ano, vyměňte ho.)

3. Desková hra – Nevinné hrátky. Zní to možná směšně, ale hra je skvělou cestou k ještě dokonalejšímu orgasmu. Po celou dobu je zakázáno, aby do vás partner pronikl.  V průběhu plníte různé úkoly typu – ukryjte si kamkoliv na tělo kostku ledu, partner ji musí se zavázanýma očima nalézt jazykem. Ty vás skvěle nažhaví a na sex se budete těšit víc než za mlada na Vánoce.

4. Poznejte sama sebe. Když nevíte, co vám dělá dobře, jak to má vědět on?

5. Svěřte se. Komunikace je nesmírně důležitá jak v celém vztahu, tak v sexuálním životě. Jestli vám cokoli v posteli vadí, podělte se o to. Jinak si vytvoříte blok a vrcholu nikdy nedosáhnete.

6. Zapojte jeho i svoje ruce. Když se bavíme o orgasmu, nemyslíme tím jen ten, který přichází přímo při styku. Toho nedosahuje 80% žen.

7. Jazyk je také důležitý. Na začátku vztahu se vám orální sex může zdát velmi intimní a nemusíte se u něj cítit tak úplně uvolněná. Postupem času s rostoucí důvěrou si ho ale oblíbíte. Pro mnohé ženy je to lepší cesta k vyvrcholení než samotný styk.

8. Anální sex. Na poprvé si asi řeknete, tohle nikdy! Je ale dokázáno, že většina žen touto praktikou dosáhne orgasmu na rozdíl od běžného vaginálního styku. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama