Reklama

8 tipů, jak zlepšit svůj sexuální život na maximum

Začněte si pořádně užívat!
Reklama
7872

1. Nemějte sex jen tak s někým. Pokud máte pocit, že je pro zvýšení kvality nutné navýšit i kvantitu, jste na omylu. Přestaňte se zahazovat s partnery, se kterými necítíte žádnou chemii, a soustřeďte se na hledání té správné jiskry.

2. Masturbujte! Pokud si myslíte, že se jednou zjeví někdo, kdo vás na lusknutí prstu dovede k orgasmu, jste vedle. Každý přece musí poznat prvně své tělo, aby mohl ukázat kouzla i někomu jinému.

3. Naučte se nahlas říkat, co se vám líbí a co ne! Ušetříte si tím spoustu energie a nervů, až se vaše drahá polovička bude zase snažit experimentovat s vaší rozkoší!

4. Dopřejte si čas. Podle věděckého výzkumu ženám trvá dosažení orgasmu v průměru 20 minut, mužům to naopak ve srovnání trvá jen asi čtvrtinu času. Nebojte se proto doby, než se vám podaří sladit tempo!

5. Učte se říkat ne! A to všemu, co se vám jednoduše bude protivit.

6. Ale nebojte se říkat také ano... Hlavně všem věcem, které chcete už dlouho otestovat.

7. Dosáhněte při každém sexu orgasmu. I kdyby jste se k němu měli dopracovat sami, nehrajte divadlo a jděte i v sexu k jasnému cíli. Protože co by byl sex bez orgasmu?!

8. Přestaňte se cítit špatně kvůli tomu, jestli jste v posteli dobří. Při sexu by se každý měl cítit jednoduše skvěle, bez výčitek vyžadovat všechno, co se mu líbí a zároveň odmítat cokoliv, co mu bude nepříjemné. A to je všechno, nic víc!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama