Reklama

9 běsů, které muže provází u sexu

A pak, že kluci nemívají trému!
Reklama
9227

I když vystupují jako neomylní a nekonečně zdatní alfa samci, v hlavě jim všechny myšlenky blokuje strach ze selhání. Jedna hrůzná představa, střídá druhou. Tak například...

1. Sex bude jednoduše hrozný.

Pokazit se může cokoliv a i když je to možná trochu přehnané, žena se oddávat sexu může v podstatě kdykoliv. Pánové se ale nepostaví do pozoru a mají po srandě.

2. Nenajde v pravý moment kondom.

Jasně, že víme, že se na muže v této otázce nedá spoléhat a jsme proto vždy připravené, ale to oni ani zdaleka netuší. Pánem situace přece mají být oni a ve chvíli, kdy nahlas vyslovíme – bez kondomu nic nebude – se jim v případě jeho absence tak trochu zhroutí svět.

3. Bude se potit. A ne úplně málo.

Neovlivní to, ale i přesto se vám budou tisíckrát omlouvat ve chvíli, kdy podají víc vyčerpávající výkon, než předpokládali.

4. Zeptáte se ho, jestli už je uvnitř.

Neexistuje potupnější otázka. Prostě ne! Jestli ho chcete přinutit sexuálně abstinovat tak na půl roku dopředu a zničit jeho sebevědomí do konce života, máte s touto frází jedinečnou možnost!

5. Bouchne se omylem svým čelem o čelo postele.

Kdyby u toho nevyjekl a nepřestal pracovat na cestě na úspěšném zakončení svého snažení, dost možná bychom to prostě přešly, ale to on ne. Zastaví své konání, obě ruce položí na svou hlavu a začne fňukat.

6. Prdne si.

Víc k tomu neřekneme.

7. Budete svůj orgasmus jen hrát.

Ať se zeptáte jakéhokoliv muže, bude vám tvrdit, že v jeho případě nikdy žádná nespokojená nebyla. No, a pak se zeptejte všech žen ve svém okolí, kolikrát už musely v touze po skončení nekonečné jízdy orgasmus zahrát.

8. Usnete.

Zatímco on má pocit, že jede na maximum, vy v určitý moment prostě přestanete spolupracovat. Konec dobrý, všechno dobré?!

9. Popadne ho srdeční příhoda.

V kolika seriálech a filmech se muži při akci nezdravě zadýchali a po pár přírazech odrovnali sami sebe... A někde tyhle historky přece základ mít musí, ne?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama