Reklama

Do postele s celebritou? Série obrazů, díky které nic není nemožné

Sny se neplní jen o Vánocích.
Reklama
9373

Nalijme si čistého vína. Zatímco hvězdy ženského pohlaví obdivujeme pro jejich schopnosti, úspěch v osobním i pracovním životě a postavu, o kterou se sice snažíme, ale kde nic tu nic, hvězdy mužské obdivujeme jednoduše kvůli jejich mužnosti. Jasně, můžeme někde uvnitř být plné ideálů o tom, jací slavní muži vlastně jsou, ale jediné, co s nimi chceme doopravdy zažít, je pořádná dávka romantiky s grandiózním finále.

No tak, odhoďte zábrany a přiznejte si to na rovinu. Kdyby váš famous idol vstoupil do místnosti, ani těžko byste měla chuť strávit večer s ním debatou nad architekturou a literární historií u deset metrů dlouhého stolu, přes který na sebe cudně koukáte. Ne! Chcete se přitulit, políbit ho a užít si žhavou noc. Voucher na noc po boku Ryana Goslinga pro vás sice nemáme, ale máme pro vás ukázku série obrazů Alexandry Rubinstein.

„A Dream Come True“ je řada obrazů, která ukazuje nejvíc hot muže showbyznysu v poněkud "choulostivé" situaci, která nás ale s trochou fantazie dokáže pořádně rozpálit.

 

A navíc má společenský přesah. Zatímco, když si na plátně ve filmu klekne žena k pánskému rozkroku, bereme to jako normu. Nic se neděje a všechno je v pořádku. Hlavně nepřestávat. A když si k dámskému klínu klekne ve snímku muž? Tak trochu porno, ne? A víte co? Ne! Nenechte si vnutit představu, že orální sex je jen pro pány.  

#pussypower

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama