Ideální počet: Kolik mužů v posteli máme vystřídat než najdeme Božského?

Tak kolik nám jich dopřejete, drazí vědci?
10206

Vždycky, když čteme další a další vědecké výzkumy, divíme se, na jaká témata, se dají vůbec vytvořit. Evidentně všechno naše konání při chvilce pozorování spadá do nějakých chytrých vzorců a rovnic a pár chytrých hlav z nich dokáže vyvodit přesvědčivé výsledky.

Tentokrát jsme si vzaly pod drobnohled informace o tom, kdy se nám v životě objeví ten pravý, a podle všech výpočtů máme jasno.

Podle britské seznamky pro vdané ženy a ženaté muže (ano, bavíme se tady o tak trochu podivné službičce) Illicit Encounters hledají lidé jako ideálního partnera někoho se zkušenostmi, nikoliv však přílišnými. V dotazníku pro 1000 lidí, ve kterém bylo kolem 41 % mužů a 59 % žen, měli všichni jasno – 12 sexuálních zkušeností z „budoucího“ partnera dělá atraktivní kus.

Nejde ale ani zdaleka jen o zkušenosti, podle výpovědi dotazovaných jsou partneři s takovým počtem ex sex partnerů dostatečně otevření novým věcem i více chápaví vůči budoucím náladám a prohřeškům.

No jasně, jde jen o číslo a vždycky ve výsledku půjde o to, jak to máme jako individua, proč si ale na chvíli nezauvažovat...