Udělejte mu radost! Sexy triky na dnešní večer

Svíčky, přítmí, vy a váš miláček…
10624

Kdy jste svému milému naposledy připravila nečekané překvapení?

1. Atmosféra. Připravte pohodovou a romantickou atmosféru, díky které budete oba dva uvolnění a naladění na stejnou vlnu. 

2. Svíčky. Co si budeme povídat, svíčky zkrátka k sexy atmosféře tak nějak patří. Navíc světlo svíček vždy lichotí vaší postavě a to je benefit, který ocení každá z nás. 

3. Víno. Sklenička nebo dvě vás příjemně naladí. Dejte si ale pozor ať jich není víc. Přemíra alkoholu totiž může mít naprosto opačné účinky než očekáváte. 

4. Jídlo, které se jí rukama. Znáte něco víc sexy (a pohodlného) než jíst jídlo rukama? Nejen, že si jídlo daleko víc vychutnáte, ale je vědecky dokázáno, že pokud jíte rukama, sníte toho mnohem méňě než normálně. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným? 

5. Svůdné spodní prádlo. Dejte si záležet a oblečte se pro svého miláčka do toho nejvíc sexy prádla, které doma máte. Co na tom, že je čtvrtek a nemáte k tomu žádný extra důvod? O to víc bude váš drahý nadšený! 

Mějte na paměti, že překvapení, napětí a dráždivost by se ze vztahu neměly nikdy vytratit. Je to něco, díky čemu je vztah neustále sexy a dráždivý. Zkrátka koření vztahu! A ruku na srdce, jíst jídlo bez koření taky není extra lákavé...

sledujte nás na instagramu