Reklama

Vědecký výzkum: Co mají muži, kteří vás pokaždé touží dovést (a dovedou) k orgasmu, navíc

Seznamte se s alfa samci, se kterými si v posteli užijete dokonalou jízdu.
Reklama
9747

Kolikrát už se nám stalo, že jsme se seznámily s někým, kdo vypadal na první pohled jako někdo, kdo se pro nás obětavě rozkrájí. Všechny indicie vedly k tomu, že za nás na prvním rande samozřejmě zaplatí, pomůže nám do kabátu, vyslechne soustředěně, jaký byl náš den, bude se líbit rodičům a kamarádům a v posteli s ním zažijeme dokonalou souhru. No, nechceme být nijak skeptické, ale první dojem občas může jednoduše klamat.

Ne všechno je možné odhalit v prvním pěti minutách společného setkání. I když...

Vědecký tým z University of Albany provedl výzkum, ve kterém se skupiny žen dotazoval na průběh jejich heterosexuálních vztahů, na jejich partnery i na orgasmy, které (ne)prožívaly. Výsledky, které se díky tomu dostaly na svět, měly jedno jasné poselství.

Pokud chcete v posteli chlapa, který se postará o to, aby vaše cesta k uspokojení neskončila těsně pod vrcholem, musíte hledat muže, který vás dokáže rozesmát. Čím víc totiž s partnerem pojedete na stejné vlně humoru, tím víc budete společně cestovat do jiných postelových dimenzí.

Možná na tom tolik objevného není, ale pokud výzkum o něčem mluvil jasně a nás to zaskočilo, byl to fakt, že ženy zůstávají se svými partnery i přesto, že s nimi spokojené, pobavené a uspokojené nejsou. Nechtějí být samy.

A to musíme v roce 2017 změnit! Podle čínského horoskopu už 28. ledna 2017 vstupujeme do roku ohnivého kohouta, který znamená nejen klidný rok, ale především rok takový, ve kterém se naučíme myslet trochu víc samy na sebe. A ať chcete nebo ne, pokud budeme spokojené my, zvládneme být nejen v klidu samy se sebou, ale dokážeme najít hravě i vztah, který nás bude uspokojovat ve všech ohledech.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama