10 největších svatebních trendů pro rok 2020

Řekněte své ANO opravdu stylově!
12736

1. Zero waste

Bambusová i nerezová brčka už frčí několik let. Letos se ale více a více svateb bude nést na vlně ještě větší šetrnosti k přírodě. Výjimkou nebudou ani udržitelné svatební šaty. U nás takové najdete například u návrhářky Mimi Lan Nguyen (www.lafemmemimi.com) nebo u Veroniky Matějkové na tvorbou.cz.

2. Mini svatby

Tedy svatby pro méně než 40 hostů mají jednu nespornou výhodu, a to tu, že takový počet lidí během dne dokážete vnímat. Pokud s vámi svatbu oslaví více lidí, druhý den se dost možná probudíte s pocitem, že jste se spoustou lidí nestihli prohodit ani slovo.

3. Nádech magie

Svíčky, vůně a síla krystalů - taková kombinace je jedním z nejvíce trendy svatebních témat. Když navíc místo houslisty pozvete ženu věštící z koule nebo vykládající karty, u hostů rozhodně zabodujete!

4. Menu pro každého

Jídlo, které bude během svatebního dne podáváno, musí uspokojit především nevěstu a ženicha. Novým hitem jsou však rauty, které obsahují nabídku pro vegany, vegetariány i hosty, kteří se vyhýbají lepku nebo laktóze.

5. Čelenky do vlasů

Závoje ani korunky rozhodně nejsou tabu, nejžhavějším trendem jsou však čelenky! S perličkami, kamínky i květinami...

6. Tón v tónu

Nevíte si rady s výzdobou nebo tématem? Stačí, když si zvolíte jednu barvu a hned budete mít jasno jaké zvolit květiny, šaty pro družičky, polevu na dort i lak na nehty. Ale pozor, růžové už odzvonilo! Hitem je lahvově zelená, mint, žlutá i námořnicky modrá.

7. V záři reflektorů

Světelné řetězy, neony, disko koule, reflektory. Čím více světelných efektů, tím lépe!

8. Jedlé květy

Ať už jimi necháte ozdobit dort nebo je zamrazíte do ledových kostek, vždy to bude vypadat nádherně!

9. Ornamenty ze stolů

Kulaté stoly i tabule do "U" nebo do "L" a "T" jsou nuda! Zkuste u cateringové firmy poptat něco neotřelého.

10. Samoobsluha

Bude se vaše svatba odehrávat v parku nebo na zahradě? Super! Pak máte jedinečnou možnost potěšit vaše hosty samoobsluhou s nápoji. Nejvíc cool jsou trucky nebo karavany, ze kterých teče pivo i prosecco proudem.