10 znamení, že vás chce políbit

Teď už hrajete na jistotu!
10314

1. Sedí po vašem boku jak nejblíž může. Lepí se až trochu moc, chce vám tím ale ukázat, že chce být blíž jestě o něco víc. 

2. Dotýká se vás při každé příležitosti. Je jedno jestli se "omylem" natáhne pro stejnou věc, nebo vás pod stolem "omylem" pohladí. Rád si s vámi taky potřese rukou, obejme vás při loučení...

3. Otevřeně s vámi flirtuje. Nehraje hry. Chce vám i světu ukázat, že budete jeho. 

4. Proměňuje se ve váš odraz. Když si prohrábnete vlasy, udělá to samé, při olíznutí rtů, udělá to samé. Když půjdete pěšky domů, rád vyrazí stejným směrem. 

5. Super dlouhý oční kontakt je dalším z důkazů. Nejde o to, uvést vás do rozpaků, ale především o to ukázat, že hltá každé vaše slovo stejně jako každý váš pohyb. 

6. Cítíte erotické napětí. Takové, které nelze jen tak bez povšimnutí přehlédnout. 

7. Vaše rty jsou to nejzajímavější. Až budete mít pocit, že se vám nedívá přímo do očí, ale tak nějak pod ně, buďte si jistá, že pozoruje vaše rty a představje si, jak bude váš první polibek probíhat. 

8. Použije balzám na rty. Je jedno jestli vás poprosí, ať mu ho půjčíte, nebo ho zaznamenáte jen omylem, nechce, abyste si z prvního políbení odnesla jen to, že má rty dokonale suché a popraskané. 

9. Změna stavu. Kalhoty ho prozradí, tedy vlastně příroda. Rozhodně ale nejde o nic špatného a odsouzení hodného. Prostě vás žere. 

10. Nakloní se a pak už je to na světě. 

sledujte nás na instagramu