Reklama

12 důkazů, že jste single už moc dlouho (a je nejvyšší čas to změnit)

Ne, že by na nezadaném stavu něco bylo, ale čeho je moc...
Reklama
9528

Aby bylo jasno, nechceme tu pranýřovat ty nezadané, protože stejně tak umíme dát dohromady 18 důkazů, že jsou lidi kolem nás naopak zadaní už příliš dlouho. Chceme ale definovat těch pár maličkostí, ve kterých se najednou začnou lidé z nezávislých a užívajících si svou vlastní svobodu proměňovat v cosi, co potřebuje společnost (nejen partnera) jako sůl. Jako příklad můžeme uvádět třeba...

1. Rádius vyhledávání na Tinderu jste z 5 km posunuly rovnou na 25 km. Větší vzdálenosti, větší šance na šťastný konec, a když láska hory přenáší, 25 kilometrů překoná s prstem v nose.

2. Vaši kamarádi a rodina pomalu vzdali otázky, jestli už někoho máte.

3. Kluka, kterého vy považujete za svého posledního ex, už ani nenapadne o vás tak mluvit. Vystřídal mezitím čtyři další vztahy a vy jste pro něj už spíš jen vzdálenou kamarádkou z mládí.

4. Odmítáte o víkendech vycházet ven z domova. Doba mezi lidmi už není tím zábavným časem dlouhých procházek, obědů a posedávání v baru. Je to jen čas, kdy se vám permanentně snaží někdo někoho dohodit. Díky, nechci.

5. Na akce přestáváte získávat možnost vzít někoho jako +1. Stejně jste nikdy nikoho s sebou nevzala, tak proč by se to teď mělo měnit.

6. Koupila jste si kočku. A na to není co víc říct.

7. Permanentní přítomnost „cizího“ člověka u vás doma vás děsí.

8. Přijímáte nabídky na schůzky od mužů, kteří jsou tak trochu mimo. Víte už od první chvíle, že nic jiného než katastrofa to být nemůže, ale lepší něco, než nic... Nebo ne?

9. V průběhu dne si několikrát hlasitě polichotíte, protože zvednuté ego znamená přitažlivost královny.

10. Začínáte pomalu zjišťovat, co (a s kým) dělají vaši ex.

11. Stává se z vás cynik královských rozměrů. Vztah? Nenechte se vysmát.

12.Máte v telefonu tolik randících aplikací, že na ulici dokážete tváře kolemjdoucích přiřadit k jednotlivým profilům, které jste si prohlížely.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama