5 tipů, jak vyšperkovat BOHO svatbu

Toužíte po svatbě, která se bude dokonale snoubit s přírodou a odehraje se v příjemné pohodové atmosféře, na kterou budou svatební hosté dlouho vzpomínat?
11305

Ať se rozhodnete pro svatbu v kempu, na statku, farmě, nebo třeba na louce, vždy můžete docítil dokonalého boho chic stylu, který je aktuálně velice trendy. Stačí nakoupit nebo půjčit vhodné dekorace, obléknout si šaty snů a užit si svůj den D!

HRA SE SVĚTLEM

Svíčky patří neodmyslitelně ke každé svatební hostině. Utvoří atmosféru, dodají hostům jiskru oka a fungují jako dekorativní prvek. Pokud však chcete vaši svatbu posunout ještě o level dál, vsaďte na nepřehlédnutelné světelné řetězy, které se dají zavěsit na strom, omotat kolem sloupů i trámů nebo ledabyle položit na římsy, parapety nebo lavičky.

Stále vám to nestačí? A co takhle svítící písmena a číslice? Dají se půjčit hned v několika velikostech, skvěle doladí každý prostor a fotkám i videu dodají jedinečnost.

Je jen na vás, zda vsadíte na vaše iniciály, poskládáte z nich vaše přezdívky nebo třeba datum svatby. Můžete si je pronajmout, ale i zakoupit. No není to super?

VÝJIMEČNÉ ŠATY

Pod pojmem boho si představujeme přirozenost, ladnost, pohodlí, vůni přírody a pohodu. A k tomu nám jednoduše nesedí obyčejné svatební šaty, které najdete v každém katalogu. Boho svatba si žádá něco výjimečného, netradičního, rozevlátého. A právě takové šaty najdete v našem oblíbeném salonu White Day, který je navíc známý perfektním servisem a ochotou. Pokud tedy hledáte jiné šaty, než jaké najdete ve většině svatebních salonů, doporučujeme vám objednat se na zkoušku!

LUČNÍ KVÍTÍ

K boho tématice se skvěle hodí květiny, které vypadají tak, jako kdyby se natrhala sama nevěsta ráno před svatbou na louce. Naaranžovat takové květinové dekorace však není tak snadné, jak to vypadá, proto je dobré svěřit své nejtajnější květinové sny a přání odborníkům, kteří v den svatby přivezou čerstvé květiny, které vydrží krásné a svěží i v tom nejteplejším letním dni.

Naším tipem jsou Jana a Markéta – květinové holky z Provoní, o kterých jste se mohli dočíst v jednom z našich rozhovorů na téma Dream job.

TRENDY DROBNOSTI

Chcete svatební hosty překvapit milou drobností, ale klasická výslužka vám přijde passé? A co třeba jmenovka, kterou si může každý host schovat na památku nebo pro štěstí? Mezi naše nejoblíbenější způsoby označení zasedacího pořádku patří jména napsaná na kámen (ideálně sebraný na snoubenců oblíbením místě)  nebo na dřevo! Skvělé jsou však i papírové jehlany, které mohou ukrývat libovolný malý dárek pro každého z hostů.

INSTA ZÁBAVA

Další věcí, kterou si hosté s velkou oblibou odnáší ze svateb, jsou fotky! A to nejen ty v mobilních telefonech, ale hlavně ty vytisknuté! A proto neváhejte, kupte nebo půjčte polaroid a nechte hosty, ať vyfotí vše, co se jim zrovna zalíbí. Uvidíte, že vznikne spousta rozkošných momentek!

Foto: PR & Getty Images

sledujte nás na instagramu