Reklama

8 drobností, díky kterým budete vypadat (a cítit se) víc sexy

Nesnažte se předělat sama sebe, snažte se být tou, kterou být chcete. A pokud chcete být tou víc hot, máme pro vás manuál.
Reklama
9631

1. Vsaďte na sexy spodní rádlo. I když na sobě budete mít malé černé, pokud pod nimi budete schovávat bavlněné bombarďáky, výsledný efekt bude nulový. Vsaďte na krajku a satén a užívejte si představy, že svléknout vás dnes večer je rozhodně dobrá volba.

2. Pořiďte si síťované punčocháče. Nemusíte je kombinovat rovnou s mini sukní a kozačkami nad kolena. Zkuste si je vzít ke košilovým šatům a tedy jinak klidnému outfitu. Kouzlo je v detailech.

3. Nezapomeňte na doplňky. Upozorněte na část těla, kterou na sobě obdivujete. Stačí vybrat správný šperk – dlouhý řetízek, který upozorní na dekolt, nebo radši výrazné náramky, které odhalí vaše hubené zápěstí?

4. Naučte se chodit v botech na podpatku.

5. Upravte své vlasy jinak než jste zvyklá. Z rovných udělejte kudrnaté, volně rozpuštěné výjimečně svažte do pevného drdolu.

6. Vsaďte na sexy vůni. Navonět se drahým kořeněným parfémem? My říkáme ano. Protože i když dělají člověka šaty, jeho vůně ho představuje okolí ještě o trochu víc.

7. Vsaďte na kožený kousek. Ať už to bude bunda, kabelka, nebo boty – kůže je sexy!

8. Oholte své tělo. Pokud natahujete silonky na nohy, které s holením tak trochu zaspaly, místo sexy vzhledu čekejte spíš look kaktusu. A kaktus sexy rozhodně není, jen aby bylo jasno. Naproti tomu hladká kůže? Yes, yes, yes!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama