Reklama

8 věcí, které jsou na sexu nejvíc sexy

Hot & spicy!
Reklama
8786

Sex! S-E-X! Všichni ho milujeme a kdo říká, že ne, neprovozuje ho správně. Když se totiž dostanete na vrchol a zachvěje se s vámi zem, vaše tělo prostoupí výbušná energie, která vám dopřeje malé mozkové zatmění... Oh, oh, oh ještě! Kdo by to nechtěl zažít alespoň tisíckrát za noc... Dokonalost v jediném okamžiku. Jenže dokonalost není definována jen jedním momentem, kdy se vyšplháte na vrchol všech rozkoší. Něco na tom sexu je prostě hot ještě před jeho začátkem.... a tak nějak je to spicy i v průběhu celého aktu! A co přesně nám přijde na sexu tak sexy?

1. Vůně. Nejde ji přemoct svíčkami, parfémem... Je to něco, co se nad vámi začne vznášet až v momentě, kdy jdete pomalu do akce. Živočišnost, vzrušení... #sexsmell

2. Řeči. Každé slovo, které ve vás podpoří touhu a nadšení je správné. A je jen na vás jestli si budete užívat sladké řečičky, nebo vsadíte na něco ostřejšího. (Reálně ale zase nemluvte pořád! Nejste na hodině sexuální výchovy a popisovat nahlas krok za krokem je trochu kontraproduktivní.)

3. Dech. Když se z přirozeného neslyšného nádech-výdech začne stávat rytmické a-u-a-u-aa-uu-a-a-u-u!

4. Spodní prádlo. Nechte ho v milostném aktu zahrát hlavní roli a uvidíte, jak moc je důležité. Správně zvolené kousky dokážou vzbudit touhu, stejně jako zařídit rychlý konec. Takže bacha!

5. Miniúchylky. Misionářská klasika je fajn, ale po chvilce se omrzí. V ten moment na scénu dorazí ale ty nejzajímavější kulisy. Pouta, bičík, kožešinky, šlehačka, zmrzlina... Na cokoliv si vzpomenete!

6. Zrcadlo. Zkuste si ho nastavit tak, ať na sebe v akci vidíte. Obdivujte každý pohyb, zamilujte se do svého těla. Sex na vyšším levelu zaručen.

7. Pohledy do očí. Nezavírejte je a nenechte pracovat fantazii, žijte tím, co je teď a nestyďte se podívat druhému zpříma do očí. Jde o dost zásadní sexy booster.

8. Pozorování. Začněte se dívat na sexy film, porno, nebo třeba jen poslouchejte, jak si někdo užívá u sousedů. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama