Otestujte se: Co o vás řekne váš první vztah?

Vzpomínáte si?
7610

Zapomeňte na pátrání v minulosti po prvním klukovi, kterému jste dali pusu a představte si borce, o kterém jste na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí tvrdili, že je to váš přítel. Máte to? Tak a teď si vzpomeňte jaký byl... Na všechno, na jeho vzhled i koníčky, na to, kým byl, i na to, kým byl pro vás. Hotovo? Pokud ano, najděte ho mezi 5 charakteristikami mužů a uvidíte, že vaše láska rozhodně nebyla jen náhoda, ale vlastně tak trochu předurčení a osud!

Umělec

Ať už to byl, muzikant, herec, malíř, nebo třeba grafický designér, je to jedno, muži umělci kolem sebe všeobecně mají auru nedotknutelnosti pokud k nim máte obdiv, dopřejí vám odměnou pocit naprosté výjimečnosti. Je to jednoduché, umělec po vašem boku o vás prozrazuje, že se rádi vyhříváte na výsluní, máte rádi pozornost a potřebujete cítit, že jste tak trochu hvězdy. Láska je pro vás spojená spíš než s klidem, s naprostou Itálií. Máte rádi rozruch a chaos a bytostně nesnášíte stereotyp a nudu.

Hodný kluk

Máte rádi jistoty a klid. Jste starostliví a klidní a náklonnost prince z pohádky je vám rozhodně příjemná. Upřímně je ale dost pravděpodobné, že klidný vztahový start ve vás probudil lásku k nebezpečí a adrenalinu.

Atlet

K fitness světu jste měli pravděpodobně taky blízko a možná to byli právě hřiště, tělocvična, nebo park, kde jste se seznámili. Jste akční a milujete život! Valení pro vás není to pravé, a když tak po pořádně nabitém dni. Jste spontánní a nic vás nemůže rozhodit, rádi se smějete a všechno řešíte s klidnou hlavou.

Nerd

Rádi se obklopujete inteligentními lidmi, ke kterým můžete vzhlížet. Sport je pro vás tak trochu sprosté slovo a v životě nedáte dopustit především na klid. Na druhou stranu máte ale radost z toho, když máte vše pod kontrolou a po svém boku máte někoho, kdo s vámi drží krok. Stejně tak jako nerdovi v životě prostě chcete (a musíte) vládnout.

Ten pravý

Potkat na první dobrou partnera svých snů je nejen velkou náhodou, ale taky velkým štěstím. Máte v životě jasno o tom, co chcete a nebojíte se si to vzít. Jste rozhodní, a stejně tak jako dokážete dávat pochvaly, umíte se ozvat, i když se vám něco nelíbí. Partnera si vážíte, ale zároveň je pro vás vždycky důležitá osobní spokojenost.