Plánujete svatbu a přemýšlíte nad místem? Máme pro vás skvělý tip

Už jste slyšely o kouzelném místě K10 Coworking, které se nachází poblíž Havlíčkových sadů?
10727

A víte, že na tomhle cool místě můžete uspořádat i svou svatbu? Máme pro vás hned několik důvodů, proč je K10 Coworking ideálním místem pro váš svatební den. Udělejte ze své svatby nezapomenutelný zážitek, na který budete vzpomínat celý život. 

1. Porstory K10 Coworking se nachází v neobarokní vile hned vedle Grébovky, což je samo o sobě super stylové. K dispozici je zde obrovská zahrada, která vám poskytne nejen soukromí, ale taky dokonalý únik před okolním světem. 

2. Pokud toužíte po pohádkové zahradní svatbě, celý tým K10 je připraven vám ji zorganizovat na míru a vše za vás zařdit a zajistit. Od produkce až po catering. Neváhejte a svěřte svůj vysněný den do rukou profesionálů!

 

3. Toužíte po svatbě v zahradě ale máte obavy z počasí? V K10 jsou připraveni i na tuto variantu a můžete využít prostory přímo ve vile. 

4. After party? Ta by na žádné svatbě neměla chybět! V multifunkčních prostorách K10 můžete využít bar, kde oslavu vašeho svatebního dne můžete protáhnout až do rána. 

Pokud si chcete připadat jako princezna ale netoužíte po veselce ve stylu “obřího šlehačkového dortu” (nic proti šlehačkovým dortům:), jsou prostory K10 ideální volbou. Vaše svatba bude jedna velká party a vy se budete cítit naprosto fantasticky!

sledujte nás na instagramu