Reklama

Seznamka: 8 tipů, jak začít konverzaci s neznámým mužem

Kdekoliv a kdykoliv!
Reklama
8105

Jedete zrovna v autobuse, kam nastoupí muž vašich snů? Všechno je takové, jaké jste si to představovali, přeskočí jiskra a i když si budete koukat z očí do očí celých 5 zastávek, stejně se rozejdete bez jediného slova. Není to ale škoda? Za zkoušku přece nic nedáte. A navázat kontakt je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než si vůbec můžete představit.

Konverzace zahájena!

1. Dejte mu vizitku! Jen tak ji prostě beze slov předejte do patřičných rukou a čekejte. Ne vždy se sice můžete setkat s odezvou, ale no stress. Jako trénink a startovní čára je to super. A navíc k čemu jinému by v dnešní době vizitky byly?!

2. Pozvěte ho na kávu / drink... Sedíte naproti sobě v baru oba v obležení přátel a už desítky minut se soustředíte jen jeden na druhého? Zjistěte od číšníka, co váš objev zrovna pije, a pošlete mu jeden drink na váš účet.

3. Zeptejte se, co zrovna čte a reagujte na jeho odpověď větou: „Super, ale ostatní knihy stejného autora mi přijdou lepší.“ Co na tom, že vůbec nemáte páru o tom, co je to za titul, a o autorovi jste v životě neslyšeli?! A jaká je pravděpodobnost, že narazíte na autora jedné knihy? 0,000 nic!

4. Prostě do něj vrazte. Ne, že ho sundáte k zemi, ale elegantně projděte kolem a nabourejte do něj jemně a zcela „náhodně“. Kdo by v takové situaci nezapředl rozhovor a navíc máte ideální příležitost ozkoušet jeho bicepsy.

5. „Taky tak nesnášíš pondělky?“ Pokud se odhodláte k přímé konfrontaci, vsaďte na tvrzení, které má úspěch zaručen.

6. „Posloucháš něco nového?“ Jak zahájit diskuzi s někým, kdo je v zajetí sluchátek!

7. V případě jídla v jeho rukách se jednoduše zeptejte, kde se v okolí najíte nejlépe i vy. A co kdyby jste se najedli příště spolu? Tak v úterý společný oběd?

8. „Ahoj, líbíš se mi.“ Není to úplně fráze pro každého, ale má zaručený úspěch!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama