Reklama

10 důkazů, že je váš přítel současně i váš nejlepší kamarád

Dvojitá výhra!
Reklama
9332

1. Můžete si vzájemně říct všechno. Neexistují mezi vámi hranice, které se vzájemně bojíte překročit. Znáte své klady stejně jako své úchylky a divnosti, kterých se i při vší snaze neumíte zbavit.

2. Když jde o večerní program, nemusíte vymýšlet nic složitého. Žádná super propracovaná rande, večeře za miliony ani stres z toho, co budete mít na sobě. Bavit se spolu budete za jakýchkoliv okolností.

3. Máte vlastní slovník, tolik společných zážitků a interních vtipů, že má občas okolí problém rozumět vám.

4. Chodíte si k sobě vzájemně pro radu. Ať už jde o cokoliv, víte, že jeden od druhého dostanete to nejlepší doporučení.

5. Nemáte potřebu hrát si jeden před druhým na dokonalé a bezchybné. Jste prostě jen lidé a hrát před sebou divadlo nemáte zapotřebí.

6. Jste smíření natolik se svými výstřednostmi, že pro vás pojmy jako „trapas a ztrapnění“ prostě neexistují.

7. Nemáte jedinou potřebu sledovat vzájemně své profily na FB a IG a nikdy by vás nenapadlo prohlížet si příchozí zprávy toho druhého. Přátelství je založené na důvěře a ta je mezi vámi jednoduše nezničitelná.

8. Nepotřebujete slova k tomu okomentovat a zkritizovat špatné jídlo / hloupý film / divné chování někoho jiného. Stačí jeden jediný pohled a máte jasno.

9. Nemáte téměř žádné normální společné fotky. Místo toho byste ale z těch, kde se tváříte jako dva blázni, mohli připravit největší evropskou výstavu.

10. Víte přesně, jaká hloupost dokáže toho druhého pobavit, když je mu na nic.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama