Reklama

10 důkazů, že máte zbytečně nízké standardy, když si od něj necháte dělat tohle

Láska je mocná čarodějka, ale oslepit se díky ní vám z vlastní zkušenosti opravdu nedoporučujeme.
Reklama
9516

Fandíme vztahovým kompromisům a upřímně jsme ještě nezažily vztah, který by se bez nich obešel. Řekněme si ale na rovinu, že i těm se musí nastavit hranice. Zamilovanost je krásná věc, ale dostat se jí do područí vám může jedině ublížit. Možná ne hned... Nenechte si vzít to, kým jste.

Nenechte si valit klíny do hlavy jen proto, že máte pocit, že už nikdy nikoho lepšího nepotkáte. Strach stranou – potkáte! (A hlavně je lepší být single, než s chytrákem, který si z vás dělá pravidelně dobrý den. A ano, tohle máme vyzkoušeno.) Na útěk před všemi, kteří...

1. Ignorují dlouhodobě vaše zprávy. Nemluvíme o tom, že neodepíše do dvou vteřin. Mluvíme o tom, že i přesto, že je jeho telefon je jeho nejlepší kamarád, musíte se doprošovat o jeho reakce na cokoliv.

2. S vámi spí, ale rozhodně se nechtějí vázat. Pokud to není to, co vyhovuje i vám, nemáte šanci si na něco takového zvyknout. Pokud toužíte po lásce, od mužů, kteří s vámi dělají jen jedno, prostě se jí nedočkáte.

3. Nezapomenou okomentovat každou vaši fotku a status pěknou urážkou. Číst si jeho reakce, které z vás dělají v celém on-line světě krávu, vážně nemusíte.

4. Lžou vám do očí. Cítíte z každého jeho slova, jak křivé je, ale neděláte nic. Máte důkazy a on si stejně mele svou. Lhaní je závislost a jakmile si něco takového dovolil jednou, spoléhat na to, že podruhé už ne, je zbytečnou námahou.

5. Nedokáží mluvit o vážných věcech. Bavit se a smát se? Ano, to je v pořádku, ale kdyby se náhodou schylovalo ke konfrontaci, berou nohy na ramena.

6. Ignorují vaše vyvrcholení. Ať už jste orgasmus měla, nebo neměla, je mu to jedno. Hlavně, že do cíle dorazil on.

7. Schovávají svůj telefon. Nejde o to, že by ho nechal po příchodu na schůzku v tašce, jde o to, že jenom z toho, že byste mohla vidět, co se děje u něj na displeji, se mu začne rosit čelo.

8. Srovnávají vás se svými ex. Poslouchat, že ona měla lepší to, horší to a stejné to, je vážně k smíchu. A upřímně, máte to zapotřebí?

9. Nechávají vás o samotě, když se přiblíží parta jejich kamarádů. Jakmile se kolem něj semkne jeho smečka, vy přestanete existovat. A jestli v ten moment odejdete domů? Tak toho si snad ani nikdo nevšimne.

10. Podvádějí fyzicky / psychicky / jakkoliv. Flirtuje ve vaší přítomnosti s jinou na baru. O polibcích jiných žen mluví jako o přátelské puse a série postelových scének... Dost. Tohle se přehlížet už prostě nedá.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama