Reklama

10 sexy maličkostí, které muži dělají pouze na podzim

Je to tak a ne jinak!
Reklama
9179

1. Proměňují se v lumbersexuály. Skoro všichni najednou! Jakmile se začne snižovat teplota, zahazují muži vytahaná tílka s nápisy "BEACH, PLEASE" a přivádí na scénu všechny ty hřejivé flanelové košile, pletené svetry a kalhoty v zemitých odstínech. Ve spojení s batohem a botami, které svým vzhledem spíš než pláněné tenisky připomínají pohorky, je kouzelná proměna dovedená k dokonalosti. 

2. Stávají se z nich sportovní fanoušci. I když ve zbytku roku nepoznají rozdíl mezi medicimbalem a balónem, na podzim se v rámci davového fanouškovského šílenství zavírají se svými kamarády do barů a hospod. Proč? Protože zápas, ne asi! 

3. Popadne je touha po vousech. Jasně, možná za to částečně může Movember, ale... Zatímco v létě si chtějí oholit snad celé tělo a vypadat jako členové pobřežní hlídky, v zimě najednou touží po looku rozervaného drsňáka ve stylu Luka Danese. 

4. Půjčují nám kabáty a bundy. Zatímco o prázdninách nám můžou nabídnout tak maximálně ruku kolem ramen, na podzim mají najednou šanci ukázet své vychování a krev gentlemana. 

5. Méně se potí. Ostatně stejně jako my... Méně potu – méně sprchování – nižší účet za vodu – více času na mazlení! 

6. Pijí kávu. Představa horkého maxi hrnku v půlce června není nic pro ně, najednou jsou ale schopni vypít ne jen jeden. (Takže pánové, radši rovnou dva! Jistě, že pro nás!)

7. Jsou lenivější a klidně se s námi budou v posteli válet celý den. I když se sem tam nechají přemluvit i v létě, něco uvnitř jejich já je nutí vyběhnout ven, na podzim se ale jejich akční já vzdává a my si zase přemlouvání můžeme na chvíli schovat...

8. Nosí barevné vysoké ponožky. Jo, jo, jo, jsou zpátky – elegáni v perfektně padnoucím "nudném" kvádru s nejvíc crazy ponožkami a my se už zase máme čím kochat!

9. Jsou usazení a nekoukají všude kolem. Prázdniny jsou plné nástrah a chuti po experimentech, klidný podzim naopak nahrává večernímu mazlení a touze po tom, najít lásku na celý život. (Nebo minimálně zase do příštího léta.)

10. VAŘÍ! Kdo by u filmu v peřinách nechtěl zakousnout něco dobrého... Všichni a nejlepší je, že my pro naplnění našich snů nemusíme udělat vůbec nic. Výměna kuchyňských stráží!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama