3 důvody, proč se stále zamilováváme do nesprávných mužů

Kolotoč a výmluvy, které známe všechny…
10721

Tentokrát to bude jiné. On je jiný. Já jsem jiná. Je jiná situace. A miliony dalších výmluv. Poznáváte se v tomto scénáři? Pak je pravděpodobné, že děláte pořád dokola tyto tři chyby. Vyvarujte se následujícího.

1. Myslíte si, že ho změníte. Scénář jako přes kopírák, vy do toho ale i tak zase vlítnete rovnou po hlavě ( a ještě s chutí ). Napadají vás myšlenky typu – já ho změním, já se změním, budu víc taková nebo maková. Ne. Takhle to nefunguje. Pokud opakujete stále dokola ty stejné chyby, bude to mít vždy i stejný konec. Proto se z minulých nezdarů snažte poučit, ne je opakovat. 

2. Měníte se natolik, že se sama nepoznáváte. Když už se ani vy sama nepoznáváte, je něco špatně. Navíc se tahle „hra“ na někoho jiného, dlouhodobě hrát nedá a nevyplácí se. Dřív nebo později z role vypadnete a nakonec váš pan Božský stejně zjistí, že to nejste VY, koho jste mu až doposud prezentovala a zmizí. 

3. Jste ochotná udělat cokoliv. Ano, touha po vztahu je někdy natolik silná, že jsme ochotné udělat cokoliv na světě, jen aby to tentokrát už konečně vyšlo. Věřte ale, že neexistuje nic horšího než „urputná a zoufalá“ snaha po lásce. Za prvé to pánové vždycky tak nějak vycítí a za druhé… Ať to zní jakkoliv naivně, ta pravá láska si vás opravdu najde. Jen ji musíte dát čas. Třeba ji právě teď svým snažením házíte klacky pod nohy. Zůstaňte proto v klidu a na tu opravdou lásku a pana Božského si zkrátka počkejte. Věřte nám, že se to vyplatí!

sledujte nás na instagramu