Reklama

3 krizové momenty, které rozhodují o síle vztahu

Nikdy není nic jen růžové, nebo černé... Záleží vždy na úhlu pohledu.
Reklama
8799

V každém vztahu se dřív nebo později objeví krizový okamžik. Přijde nenápadně a s nějvětší pravděpodobností ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat. Nic, nic, nic a najednou je na scéně konfrontace, která si nebere servítky a jde na všechno pěkně zostra. A to to vypadalo na lásku na celý život... Pojďme zkusit udělat malé opatření. Připraveným štěstí přeje, ne? A kde že si to o malou krizi přímo říká?

1. Vybavování bytu

Když se jeden k druhému začne stěhovat, hádka je na střeše. Když už se totiž nepohádáte kvůli odlišnému vkusu při vybavování bytu, pohádáte se o chvíli později, kdy si vytmavíte, že to vlastně až zas tak společné bydlení není, protože jeden zkrátka přistoupil na podmínky toho druhého. Začněte znovu a když už budete chtít udělat krok k nové společné budoucnosti, vsaďte na místo, ke kterému se zavážete nově oba.

2. Dopravní zácpa

Stres, nervy, zpoždění, troubení... Situace, do které se nechcete dostat ani se svou nejlepší kamarádkou, natož s někým, koho znáte tak nějak drobně a spíš než o lásce je váš vztah zatím o zamilovanosti. Kdo přežije hádku v autě, přežije všechno... A pokud probíhá vše v klidu? Máte štěstí natrefili jste na kliďase, ne na žádného cholerika!

3. Plánování dovolené

Jeden chce na hory, druhý k moři. Jeden chce vstávat v 10 ráno, druhý chce už v 8.00 vyrážet na první tůru! Zkuste diplomaticky zvolit cestu – jednou vybírám já, jednou ty. V opačném případě – neshodnete se jednou, neshodnete se nikdy! #enJOY

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama