3 případy, kdy mu rozhodně NEdávejte další šanci

Ublíží, odpustíte, ublíží, odpustíte…
10446

Začarovaný kruh, který se opakuje stále dokola. Nezůstávejte zacyklená v bludišti lží a slibů, které stejně nikdy nesplní.. Kdy je vhodné vztah ukončit bez přemýšlení a ihned?

1. Nebylo to poprvé. Ať už se jedná o lži, nevěru nebo cokoliv jiného. Odpustit můžete jednou. Odpustit můžete i podruhé, když vám nestačilo nabít si čumák poprvé. Odpouštět ale víckrát? Proč byste to dělala. Je to váš život, vaše city a především vaše srdce, které se za čas bude opět hojit. 

2. Jste mu lhostejná. Snaží se jen v momentě, kdy na vás vidí, že už máte všeho dost a vztah chcete ukončit. Jeho “vzorné” chování mu většinou vydrží pár týdnů, když se kousne, možná i pár měsíců. Věřte ale, že za čas postaví opět sebe a jeho zájmy na první místo ve vašem vztahu a vy mu budete opět lhostejná.

3. Jeho budoucnost je nejasná. Ať už vaše společná nebo jen jeho. Nechcete přeci strávit zbytek života s někým, kdo nemá páru, co s životem. Obecně platí, že když neví, co s životem, těžko bude vědět, co s vašim vztahem.

Extra znamení, kdy neváhejte ani minutu! Vaši nejbližší. Vaši nejbližší jsou vaše zrcadlo. Pokud všichni vidí, že děláte chybu a neustále vám to opakují, nejspíš budou mít pravdu. Oni vidí totiž realitu zcela reálně a nezkresleně.