3 případy, kdy už vám pravděpodobně nezavolá

“Tak já se ti ozvu...”
10481

Věta, která toho tolik slibuje. A my ji tak rády často a slepě věříme. Nečekejte na zázrak a přestaňte hypnotizovat telefon, když…

Už když TU větu vysloví máte pochyby. Často máme správnou intuici hned na začátku, ale přes přílišné chtění a touhu ji zkrátka ignorujeme. Věřte, že se vyplatí vaši intuici naslouchat. Většinou vás nezklame. 

Víte, že se rád přátelí s opačným pohlavím. Když pověst předchází, nikdy to neznačí nic dobrého. Pokud víte, že je to záletník a každý týden ho vidíte s jinou, nevěřte, že VY ho změníte. Vyjímka sice potvrzuje pravidlo ale obecně platí, že je lepší se podobným týpkům vyhnout. 

Jste se s ním vyspala na prvním rande. Tohle nikdy není dobře. A už vůbec ne pro budoucí začátek nového vztahu. Pokud se s ním vyspíte na prvním rande a čekáte, že zavolá a bude z toho láska jako z filmu, pravděpodobně se mýlíte. Zavolá vám pouze v případě, že by si to s vámi rád zopakoval. Z toho se ale nevyklube s největší pravděpodobností žádný jiný vztah, než postelový. A co si budeme povídat, ten úplně ideální není.

sledujte nás na instagramu