Reklama

3 tipy, jak reagovat na muže, který vysílá smíšené signály

Udělejte si v tom jasno a nenechte se tahat za srdce jen tak...
Reklama
9046

Známe to všechny, na scéně se objeví muž, který na první pohled dokonale zapadá do našich představ. je milý, vstřícný, komunikativní, je skoro až božský, ale něco neklape. Nedokážete přesně říct co, ale i když jste schopní dlouhé hodiny rozebírat, jaká je nejlepší čokoláda, a který sport je nejméně otravný, na rande jste spolu ještě nebyli. Přitom ty doteky, a jak se o vás tak nenápadně stará...

Kdo se v tom má vyznat?! Nebudeme si nic nalhávat, není to úplně easy, ale existuje pár modelových situací, ve kterých stačí dobře zareagovat a odpověď k vám už přijde sama. Můžeme začít?

Píše vám celou noc jednu zprávu za druhou, ale o společné schůzce naživo nepadlo ani slovo.

VAŠE REAKCE: Pozveš mě ven, nebo mám otázku na to, jak se mám, očekávat až do smrti?

Neděláte první krok, ale zároveň ukazujete, že máte sílu a kuráž. Pokud je jiskření oboustranné, můžete pozvání očekávat obratem.

Vždycky zruší společné plány.

VAŠE REAKCE: Právě jsi vyhrál titul nejroztržitějšího člověka, kterého znám.

V případě, že na vás chce zapůsobit, bude trvat zlepšení své vlastní reputace. Chce abyste viděla jeho nejlepší stránky, ne ty nejhorší.

Pokud jde o vztah mezi čtyřma očima, klape vám to. O seznámení s jeho přáteli si ale můžete nechat jen zdát.

VAŠE REAKCE: Jak se mají tví přátelé. Nikdy jsem je neviděla, ale mám pocit, jako bychom se znali. Ráda poznám lidi, na kterých ti záleží.

Netlačte ho do kouta a přispějte do diskuze větou, která ho donutí přemýšlet. Třeba opravdu existuje důvod, proč se ještě neznáte s přáteli tváří v tvář.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama