3 tipy, jak se snadno vyhnout vánočnímu šílenství a pořídit ty nejstylovější dárky

Přeplněné obchodní centra, davy lidí, horko, stres...
10898

To všechno většinou předchází nákupu vánočních dárků pro vaše nejbližší. Jak se vánočnímu shonu ale efektivně vyhnout a ušetřit si spoustu nervů? Vyzkoušejte naše osvědčené tipy.

1. Začněte včas. Snadno se řekne, hůř dělá... Věřte nám ale, že pokud si koupi dárků naplánujete s předstihem, všechno půjde jako po másle. V době, kdy budou všichni šílet a shánět překvapení na poslední chvíli, vy už budete relaxovat v teple domova se skleničkou vína a novou Joy v ruce.

2. Seznam. Udělejte si soupis všech obdarovaných. Zdá se to jako banalita ale věřte, že to funguje. Ze seznamu si pak budete jednoduše odškrtávat, co už budete mít nakoupeno. Nestane se vám, že na někoho zapomenete a navíc, budete mít díky gift listu i dokonalý přehled o vašich výdajích.

3. Online nákupy. Snad nejjednodušší cesta, jak vánoční dárky pořídit. Vyhnete se obíhání obchodů, ušetříte spoustu času a mnohdy i peněz. Jen myslete na to, že objednávat musíte s předstihem, aby vám dárky pro vaše blízké stihly dorazit včas a vy jste si mohli užívat pravou vánoční pohodu.

sledujte nás na instagramu