3 znamení z nové doby, že jste až po uši zamilovaná!

Toto jsou zaručené náznaky!
10330

1. Když jste s ním, ani nevíte, kde máte telefon

Dnešní doba je už taková, že smartphony jsou našimi nejvěrnějšími společníky. Máme je u sebe prostě nonstop a když je zapomeneme v práci, cítíme se nesví! Pokud ovšem ve společnosti toho druhého přestáváte checkovat Facebook 5x za hodinu nebo dokonce pomalu ani nevíte, kde váš chytrý telefon je, tak to něco značí...

2. Ani vás nenapadne fotit si jídlo

Ruku na srdce, když jsme na oběde s mámou nebo kámoškama a objednáme si stylové jídlo, koho z nás první nenapadne, ho vyblejsknout? No, my se přiznáváme bez mučení. Ovšem když vám donesou Gado gado avokádový salát s gratinovanou bio zeleninou a vás ani nenapadne, že něco jako #pornfood kdy existovalo, je možné, že na proti vám sedí pan božský.

3. Insta stories? A to je co? 

Cokoliv zajímavého, co děláme, máme tendenci okamžitě sdílet na Insta stories. Ovšem pokud se procházíte po opravdu fotogenickém místě a veškerou svou pozornost věnujete vašemu společníkovi a zcela zapomenete, že něco jako Insta stories kdy existovalo, je jasné, že v tom lítáte! Chvíle, kdy nás natáčení krásné krajiny kolem nás ani nenapadne, jsou totiž ty nejcennější!