4 důvody, proč se přátelit se svými ex

Ne vždy musí platit pravidlo ,,kamarád taky rád"!
11389

Každý vztah začíná, protože mezi dvěma lidmi něco je. Souznění, pochopení, stejné koníčky, chuť k jídlu nebo třeba totožný smysl pro humor. Až po tom všem přichází láska a vášeň, tedy pocity, které mohou vyprchat. Ten základ však v lidech většinou zůstává, proto zkuste hodit za hlavu zklamání a poraněné ego a ještě jednou zvažte, zda opravdu chcete, aby váš bývalý přítel zmizel nadobro z vašeho života.

Podle nás je dobré dát tomu šanci!

A proč?

1. Znáte jeden druhého až moc dobře

Víte, co má ten druhý rád, a jak mu pomoci, když je nejhůře. Ať chcete nebo ne, znáte se lépe než s kterýmkoliv jiným kamarádem!

2. Investovali jste do vztahu vzájemně tolik lásky

Nepředstavujte si pod pojmem láska jen partnerství pod hlavičkou „žili spolu šťastně až do smrti“, ale i lásku podobnou té, kterou chováte ke svým rodičům. A to všechno kvůli nějaké malichernosti zakopete hluboko pod zem?

3. Pomůže vám dostat se nahoru

Ano, možná to zní trochu povrchně, ale z kariérního hlediska je dobré, udržovat pozitivní vztah prostě se všemi. Jasně, nebudete možná best friends forever, ale známí z vás můžou být téměř stoprocentně.

4. Zrcadlo pro vaše chování ve vztahu

Není nic lepšího než se na to, proč vám to neklape v novém vztahu, zeptat někoho, s kým jste chodili předtím. Možná budete překvapeni, kolik tipů na to, v čem jste naprosto mizerní a v čem naopak excelujete, dostanete.