4 důvody, proč si jet užít víkend s kámoškou, i když NEJSTE single

Mít vztah je fajn…
10689

Ještě víc fajn ale je mít vztah a přesto si nechat svoji svobodu a volnost. Myšleno samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu. I když máte partnera, můžete si přece sbalit kufr a odjet si od něj na víkend odpočinout. Stojí to za to i v tom nejspokojenějším vztahu! Tady máte minimálně 4 důvody, proč to vyzkoušet. 

1. Dobijete energii. Ať chcete nebo ne, energii s kámoškou zkrátka dobijete jinak než s vašim miláčkem. Opravdu to stojí za vyzkoušení! 

2. Drby, drby, drby. Určitě nám dáte za pravdu, že po každém hodinovém telefonátu s vaší BF, si vzpomenete na dalších deset věcí, které jste zapomněly probrat. Klid. O společném víkendu budete mít dostatek času si říct naprosto vše a do detailu. 

3. Budete se těšit domů. Ať je váš vztah jakýkoliv, malé odloučení mu vždy prospěje. Vy se na svého miláčka budete těšit a on zase pro změnu zjistí, že mít vás u sebe, není tak úplně samozřejmé, jak se může na první pohled zdát. 

4. Návrat. Většinou se po návratu z dámského výletu koná romantické přivítání. A uznejte sama, že kytka a večeře, kterou pro vás váš drahý určitě připraví na přivítanou, je zkrátka krásné zakončení dámského víkendu!