4 místa, kam v zimě vyrazit na rande

Zimní období neznamená nutně sezonu, kdy všechno usíná. Naopak. Otevírají se nám nové možnosti, ze kterých přímo sálá romantika!
11933

Tip pro dobrodruhy

Určitě znáte filmy, ve kterých se dva zamilovaní nejvíce poznávají v autobuse či ve vlaku. Nikam nespěchají, sedí na zadním sedadle a hodiny mluví o všem možném. Tak si kupte lístky na vlak do destinace, kterou vám na nádraží nabídnou jako první. Sedněte si do té útulnější části vagonu a užívejte si jeden druhého. Třeba tak objevíte ty nejkrásnějšívánoční trhy, nebo se konečně podíváte do tolik chválené restaurace, která pro vás byla doposud z ruky.

P.S. Je dobré vybrat vlak s jídlením vozem! 

Samota nadevše

Vyrazte na vyhlídku nebo rozhlednu! Tato místa jsou v zimním období poněkud opuštěná – tudíž budete mít více soukromí. Tak neváhejte, teple se oblečte a vyrazte. Pokud se bojíte mrznout, přibalte si s sebou termosku s horkým čajem nebo kávou a čokoládu. Při pozorování večerního města nebo spící přírody vás to bezpochyby zahřeje.

Umění láká více v zimě

Za romantikou se nevyráží pouze na vyhlídky. Nabízí se nesčetné množství výstav, které stojí za to navštívit. Nevšední prostory ozvláštní odpolední rande a inspirují vás více, než čekáte. Romantický film a objetí v poslední řadě menšího artového kina je zasae originálním kontrastem k hlučným multiplexům.

Kávu, prosím!

V zimě není hezčího pocitu, než sedět se svojí polovičkou v pohodlném křesně u okna, koukat na rozsvícené město, popíjet kvalitní kávu a u příjemné konverzace pozorovat, jak padají vločky a uspěchaný život tam venku jen proplouvá kolem.

sledujte nás na instagramu