4 okamžité výhody a nevyhnutelné nevýhody na chození s idi***m

Můžeme jim říkat jakkoliv, všechny ale víme, že po jejich boku zestárnout nechceme.
10287

Každá v životě otevřeme takovou kapitolu. Místo toho, abychom se nechaly okouzlit dobrákem, který nás bude nosit na rukách, jednoduše propadneme temnému rytíři, který z nás udělá roztěkanou duši bez chuti do života. No dobře, možná to nebude tak hrozné, ale...

Nebudeme vám nic nalhávat, i my jsme propadly, a i když jsme tak nějak rády, že už to máme za sebou, určitě při bližším zkoumání najdeme pár výhod.

Udržuje všechno kolem sebe zajímavé (jako byste žila v reality show).

Nikdo takového ublíženého chudáka se šrámem na srdci nemůže nazvat nudným partnerem. Všechny jeho kroky jsou spojené s dramatickým divadlem, které jakoby nemělo nikdy skončit.

Bude si pamatovat nejdůležitější okamžiky vašeho společného života (bohužel jen ty, které vzniknout v období hádek).

Kdo by nechtěl pozorného partnera, který nám dokáže připomenout ve správný čas nejlepší společný zážitek? Škoda, že zrovna s takovým „bad“ zlounem budou všechny společné zážitky, které vám rád připomene spojené s hádkami a rozepřemi.

Bude tu pro vás (většinu času).

Ani ne tak fyzicky, ale jestli chcete aby vaši mysl zaplavil vztah, je právě muž tohoto typu správnou volbou. Nebudete vědět, co si myslí, nebudete vědět, co dělá a kde je. Budete si ale naprosto jistá, že máte v hlavě tak asi 1000 alternativních scénářů, jak to všechno vlastně je.

Změní váš život navěky (tím, že dost zásadně naruší vaši emocionální rovnováhu).

Láska až na věky? Můžete si být jisté, že právě s ním to bude přesně takové. 

sledujte nás na instagramu