Reklama

4 znamení moderní doby, že to s vámi nemyslí vážně

A vy máte dát ruce pryč!
Reklama
9520

Na jednu stranu je to smutné, jak moc o nás sociální sítě a obsah našeho smartphonu vypovídá, ale má to i svá plus. Když máme pocit, že to s námi nebere tak vážně, jako my s ním, už nemusíme využívat starých stalkovacích praktik.

K tomu, abychom poznaly, že nás až tak moc nežere, postačí moderní technologie. Pokud u něj najdete následující 4 věci, okamžitě dejte ruce pryč.

1) Tinder

Jste spolu už přes půl roku a on ho stále nesmazal? V tom případě je něco špatně a měly bychom rychle vystřízlivět. Člověk, který je zamilovaný až po uši nemá nejmenší pomyšlení na to, jen si psát s jinými lidmi, natož s nimi randit. Takže jestli Tinder neodinstaloval ani po seznámení s rodiči, na tu svatbu, kterou plánujete už od prvního rande, kdy nás dostal, musíte rychle zapomenout.

2) Neustále si mění heslo na telefonu

Chtěly jste se podívat na fotky z vaší romantické procházky, které fotil na svůj mobil on, protože vám se klasicky zase vybil, ale heslo, které ještě včera fungovalo, bylo jiné? Jasně, každý si občas heslo změní, ale pokud se tohle děje pokaždé, když vám ho prozradí, něco tají. Pokud si ještě telefon neustále otáčí displejem dolů, nezaslouží si nic jiného než toto:

3) Sdílení fotografií

Jasně, chlapi a selfíčka, to k sobě prostě nejde. To, že si s vámi nechce dát profilovou fotku je úplně normální, ale když vám zakazuje sdílet jakoukoliv fotku s ním, nedej bože ho označit, zavání to průšvihem. Nechce snad aby to viděly jeho další "přítelkyně"?

4) Instagram

Díky téhle appce nenahlížíme jen do tajného světa slavných, ale i do tajného světa našeho miláčka. Instagram si pamatuje, jaký profil sjíždíte nejčastěji. Takže pokud pokaždé, když mu chcete ukázat roztomilý profil štěněte a začnete vyhledávat, je na prvním místě ta blondýna ze školy a vy až na desátém, něco tu nehraje.

Funguje to i naopak. Pořadí lidí, které koukají na vaše insta stories není podle času zhlédnutí, ale podle toho, jak moc váš profil ten druhý checkuje. Takže pokud je v seznamu na jeho insta stories vždy ta (blbá) blondýna první, tak to vypadá, že se nahánějí vzájemně.

A vy byste si měla sbalit kufry. 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama