Reklama

5 klasických párů, které nás vlastně tak trochu rozčilují

V seriálech a filmech jim to klape, ale měly by reálně nějakou možnost na přežití bez scénáře a kamer?
Reklama
8740

Milujeme romantiku a nenecháme se kamenovat jen tak! V sérii dvojic, kterou vám chceme připomenout máme oblíbenců hned několik. To, jak jim to ale bok po boku klape naproti všem maličkostem, za které by ve skutečnosti byly ukamenovány, nám nějak nesedí. Love forever, možná, ale odsud posud.

Edward & Vivian (Pretty Woman)

Kupovat si ženu na celý týden vám nepřijde divné? Rozhazující postarší mládenec s tučným kontem a holka, která potřebuje tak trochu změnit život. Vzájemně si vypomůžou a co potom? Žili šťastně až do smrti? Asi těžko!

Angel & Buffy (Buffy, přemožitelka upírů)

Žádná láska na život a na smrt. Kam se hrabe chemie mezi Angelem a Buffy na sex appeal, se kterým na scénu přichází Spike?!

Sandy & Danny (Pomáda)

Užít si v létě by se jim hodilo! A potom? Dokud se vzájemně nepředělají k obrazu svému nevydrží spolu ani minutu. Z ní se musí stát tak trochu levná buchta s vypasovanými koženými kalhotami a kouřovými stíny jak z E... No nic, a z něj pan svetříček s nastudovanou etiketou od A do Z. „Miluju tě takového, jaký jsi.“ „Ano, taky tě miluju takovou jaká jsi.“ (Budou si lhát dokud je smrt nerozdělí?!)

Bella & Zvíře (Kráska a Zvíře )

Probudit pozitivní vlnu emocí v pozici oběti ke svému únosci, vězniteli, nebo k čemu ještě je v psychologii pojmenováváno jako stockholmský syndrom. A ukažte nám jediné romantické gesto, které Zvíře nezištně projevilo vůči Belle?!

Carrie & Božský (Sex ve městě)

Problém je už ve jméně. Všichni muži, které Carrie vystřídala, mají k významu slova božský asi tisíckrát blíž! A pak? Začne si s ní hrát a ona na jeho pravidla nevědomky přistupuje. A pak? Zhroucení, závislost na svém vězniteli... Zápletka jak od Disneyho. (Promiň, Belle!)

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama