Reklama

5 maličkostí, které děláme ve vztahu a hrozně mu tím ubližujeme

A ano, víme, že se nedají úplně odstranit. Prostě jsou a my je můžeme občas jen minimalizovat.
Reklama
9082

Neposloucháme a vyrušujeme

Důvod není v tom, že nás nezajímá, co druhý říká, co si myslí, nebo co dělal... Jsou ale chvíle, kdy nás nezajímá jednoduše vůbec nic. Máme chuť mlčet a nepřemýšlet nad ničím. Prostě jen vypnout. Verze č. 2? Máme chuť toho tolik říct, že to v sobě prostě nemůžeme udržet ani minutu. Takže a-a-a-aaa!

Usneme moc brzy

Problém to sám o sobě není, ale když nám někdo připraví večer podle našich představ, připraví večeři, namasíruje záda, stará se o to, abychom se měli nejlépe a byli nejspokojenější a my se v určitý moment schoulíme na gauči do klubíčka a zmizíme do světa snů a fantazie, úplně nejlepší konec dne to není.

Opravuje a doplňujeme výpověď toho druhého

Nedá nám to... Když slyšíme něco, k čemu máme co říct, prostě to řekneme. Ano, pokud víme ví, musíme to přece prodat sem tam taky.

Vyzvídáme

Detaily, detaily, detaily, kdo by je nechtěl znát. Zájem je to sice tak trochu přehnaný, ale jak jinak máme uspokojit naši touhu po novinkách. Výsledek? Dost možná zaženeme naši drahou polovičku do kouta a místo ukázky nekonečné náklonnosti ji jako bonus vyděsíme.

Jsme sarkastičtí

Je to životní styl a pokud nejsme předurčeni k tomu cukrovat a tvářit se na všechno kolem jako jednorožec, budeme až na věky Wednesday Addamsová.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama