Reklama

5 maličkostí, které ho donutí vám zavolat (a taky odepsat)

Známe to všechny. Tři hodiny vymýšlíme, jak přesně formulovat tu nejlepší textovku na světě a reakce... Žádná!
Reklama
9215

Už zmáčknutí tlačítka "odeslat" nám způsobuje málem infarkt, pak ale přichází fáze ještě o něco horší – čekání na odpověď. Na začátku se snažíme uklidnit všemi možnými scénáři o tom, že přece taky neodepisujeme do 2 minut, že je třeba zrovna v posilovně / ve vaně / v kině / divadle... Když uplyne asi hodina od času odeslání začíná nás polévat studený pot.

Svůj telefon zbavujeme zvonění (protože přece nejsme žádné pindy, které po zbytek dne budou čekat jen na jeho reakci), ale za to co dvě vteřiny sledujeme obrazovku protože, co kdybychom něco přehlédly. Následuje fáze těsně před zhroucením – neodepsal, protože jsme udělaly něco špatně... Možná ano, neformulovaly jsme sdělení jako královny a nedaly mu žádný signál, že odpověď očekáváme. Jak to ale udělat tak, aby odpověď dorazila a my se nemusely hroutit? 

1. Nebuďte závislá na vzájemné konverzaci a pište pouze v případech, že potřebujete znát jasné stanovisko. Záplava small talků vyčerpává. 

2. Nebojte se zavtipkovat. Nemusíte vše psát z pozice ledové královny, která druhým nedá nic zadarmo. Ukažte, že je ve vás člověk. 

3. Nesnažte se obdivovat každé jeho slovo, vyzdvihněte, co vás na něm baví, ale klidně ignorujte jeho snahy, které vám přijdou k smíchu. Uvidíte, že pokud si nebude jistý tím, co na vás platí, nakonec první zavolá on sám. 

4. Řekněte na konci schůzky, že to bylo moc fajn a možná se ještě nekdy uvidíte. Jako byste nahlas pronesla "Sbohem, tohle bylo vážně divné", a dala mu tak dokonalou záminku proto, vás dobývat. 

5. Nedávejte se lacino. Máte domluvenou schůzku s kamarádkami a on se najednou rozhodne, že vás chce vidět. Nerušte své plány a jen prostě řekněte, že se vám to dnes nehodí. Bude první, kdo bude chtít zorganizovat další setkání!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama