5 překvapivých věcí, které nám chybí ze single období, když jsme ve vztahu

Všechno má svá pro a proti...
10102

Občas to prostě víte, skočíte do vztahu a máte jasno. Nejlepší rozhodnutí vašeho života. Láska vás naplní po okraj a vy se necháte pohltit štěstím. A upřímně? Je to tak absolutně v pořádku. Jen, možná je to jen naše věc, ale občas nás prostě napadne, že kdybychom byly single, možná bychom na tom taky tak špatně nebyly.

Mohly bychom v programu našeho dne brát ohled jen samy na sebe.

Nechceme znít jako egoistky tělem i duší, ale přestat se občas ohlížet na druhé je tak nějak uvolňující.

Cena večeře v restauraci je prostě nižší.

Vyrazit na jídlo je věc! Rozhodovací proces na začátku, na co všechno máme chuť, pak se tedy odhodlat k tomu, někam vyrazit, užít si sice dobré jídlo, ale pak zaplatit. Platit ve dvou rozděleně se nedělá a zaplatit za dva (i když je to na střídačku) je prostě dost peněz.

Kompromisy se dělat prostě nemusí.

Žádná dlouhá pro a proti, kam pojedete na dovolenou, když vy plánujete moře a on hory. Žádné dohady o tom, kdo půjde na nákup, u kterých rodičů strávíte Vánoce. Prostě ne a je to po našem.

Můžeme zrušit své plány bez udání důvodu (stejně jako s udáním naprosto lživého).

No jo, jasně, že to občas uděláme. Když ležíme doma v posteli a prostě víme, že z ní dneska nevylezeme, nebudeme přece lidem vysvětlovat, že jsme dneska prostě jen líné a společenskému životu dáváme vale. A ano, řekneme s klidem, že máme neodkladné povinnosti do práce, je nám špatně a ještě navíc přijde návštěva, která se neodmítá.

Zodpovědné bychom byly jen samy za sebe.

Znáte to, váš kluk někde řekne něco co nemá a vy ho v tom samotného vykoupat nenecháte, a tak se zamotáváte do toho, do čeho vás zatáhl prostě tak nějak dobrovolně a víc a víc... No a když jsme samy tak.. Co si pokazíme, to si taky sežerem. Nic víc, nic míň.

 

sledujte nás na instagramu