Reklama

5 přešlapů, kterým je dobré se při flirtování vyhnout

"Jak to jde?!"
Reklama
9297

Tenký led, ne kterém se dvojice pohybuje v seznamovací fázi, je velmi snadné prolomit. Upřímně, ale přesně v této fázi je lepší, žádné ledy nelámat! 

1. Nenechte ho cítit se jako dítě. I v případě, že ve vás mateřské geny pulzují na maximum, ukažte pochopení a ne chuť komandovat a upravovat každý jeho pohyb, větu, nádech-výdech. 

2. Neříkejte nic o jeho mužnosti. O to víc něco, co by mohlo jeho mužnost podkopnout. Věty ve stylu, podobný svetr jako ty má moje kamarádka, nejsi náhodou anorektik, tobě už pomalu začínají padat vlasy, ale mě se plešouni vždycky líbili, si nechte jednoduše pro sebe. 

3. Neptejte se na všechny podrobnosti kolem každého faktu, který vám na sebe prozradí. Řekl vám, že byl o prázdninách v Indii a vy už se ho vyptáváte, jak to bylo drahé, s kým tam byl, kde spal, co všechno ochutnal, jestli by se tam chtěl někdy vrátit a.... DÓÓÓST!

4. Neznehodnocujte jeho komplimenty. Na to, aby je vyslovil nahlas musel sebrat dost odvahy a pokud na větu o tom, jak vám to moc sluší odpovíte větou, o tom, že to moc originální není, na druhou schůzku můžete s klidem zapomenout.

5. Neprospásněte šanci flirtovat nazpátek. Když nahodí udičku a líbí se vám, dobrovolně se chytněte. Někde cestu svádění nastartovat musí a pokud mu dáte při společném čekání na baru místo odpovědi na konstatování, jak dlouho to tady obsluze trvá, jen znuděný pohled, promarnily jste právě šanci. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama