5 tradičních pravidel randění, díky kterým jste pravděpodobně stále single

Old school je možná cool v mnoha směrech, v některých je ale přece jen lepší jít s dobou!
10313

"Vztah bez sexu!" se proměnil v "Užívej si sex až to budeš cítit!"

Sex už dávno není tabu, ktereé můžete nahlas rozebírat až po svatbě. Nechceme vám říkat, že je ideální vyzkoušet to hned na prvním rande s každým,, rozhodně vás ale nabádáme k tomu, že až budete cítit, že je to ten pravý okamžik, jděte do toho bez ohledu na tradiční pravidla. 

"První krok je na něm." se proměnil v "Nebojte se rozehrát hru."

I když se ve vztahu bude asi navěky uctívat, že je muž lovec, který potřebuje dostatek adrenalinu v životě, aby s vámi zůstal až na věky, ukázat seznam pravidel, podle kterých lov bude probíhat můžete s klidem nastavit vy. Napište mu, svádějte ho, ukažte mu, že se musí jestě chvíli snažit než budete jeho!

"Nikdy neříkejte ano na program na poslední chvíli." se proměnil v "Buďte spontánní."

Na to, abyste vyrazila ven nepotřebujete speciální róbu, speciální sedlo, ani účes, který odpovídá společenským pravidlům. Potřebujete jenom odvahu. Takže se přestaňte bát a jděte do toho po hlavě!

"Zaplatit útratu musí muž." se proměnilo v "Rozdělte si placení."

Stejně jako se při sledování filmu rozdělíte o pizzu, rozdělíte se stejně tak i o mnýství peněz, které váš vztah drží pohromadě. Jednou zaplatí jeden, podruhé druhý. Rovnováhu ani úctu jednodho k druhému to určitě nenaruší.

"Neukazujte mužům své city." se proměnilo v "Buďte svá."

Už dávno neplatí, že se musíme projevovat, oblékat i chovat podle jednotnýc pravidel. Nechte se vést svými přirozenými pudy a instinkty a nebojte se ukázat, kým opravdu jste.  

sledujte nás na instagramu