5 věcí, které mají všechny silné vztahy společné

A žili šťastně až do smrti!
2435

Myslíte si, že vedle sebe máte člověka, se kterým chcete strávit zbytek svého života? Ale jak si můžete být jisti, že je to ten pravý? Můžete si najmout věštce, který vám z ruky, čajových lístků, nebo třeba karet objasní celou situaci, a nebo si můžete zkusit náš minitest souznění! Stačí souhlasit minimálně se třemi body a máte vyhráno!

1. Dodržujete závazky!

Nejde jen o dodržování slibů vůči ostatním. Jde ve většině případů i o splnění závazků sám vůči sobě. Dokážete vy i partner dodržet své vnitřní sliby? Pokud ano, můžete jásat. Jste dostatečně vyspělí a vnímáte hodnotu svého okolí na stejné úrovni jako tu svou a jen díky tomu víte, co vás dělá šťastnými.

2. Jste spontánní.

Pokud i po 20 letech v manželství chcete udržet jiskru, není to ani zdaleka jen o neustálé fyzické přitažlivosti. Ba naopak. Soustřeďte se na to, že i když bude stárnout váš vztah, nic v něm nikdy nezevšední. Neplánujete jezdit každý víkend na chatu, každé pondělí chodit společně na snídani a každý pátek na velký nákup... Prostě se necháváte unášet tím, co vás napadne právě teď.

3. Máte stejný smysl pro humor.

Neříká se nadarmo, že smích léčí, a pokud ho mezi sebou budete vždy vzájemně vyvolávat, máte vyhráno. I ty největší spory se s trochou nadhledu a rozumnou dávkou vtipu dají vyřešit.

4. Nezapomínáte na intimitu ve vztahu.

Pokud už teď mezi s sebou máte jasně dané dny na sex a procházky v parku, je něco špatně. I kdyby ale mělo každý den proběhnout jen obejmutí a ráno třeba něžný polibek před odchodem z domu, je vše v naprostém pořádku.

5. Respektujete se.

Ať už jste dva protiklady, které spolu vlastně nemají nic společného, nebo jste se seznámili díky tomu, že v práci děláte vlastně to samé, vnímáte kvality druhého a ani jednou jste ještě nepomysleli na to, že je ten druhý pro vás jen koule u vaší nohy.