Reklama

5 věcí, které rozhodně nejsou znamením lásky

Nepleťme si pojmy s dojmy.
Reklama
9890

Láska je povznášející. Možná není slovy jasně definovatelná, souhrn pocitů, který se nás ale při pomyšlení na ní zmocní je důkazů plný. Ne všechna synonyma, která nám v hlavě zní, jsou lásky součástí. Viděly jsme už stovky filmů, slyšely stovky písní, které byly o lásce, a slyšely jsme už tisíckrát, že život bez lásky by byl jen nenaplněným posláním. Ale reálně, co je láska? Jak poznáme, že jsme zamilované? Můžeme si občas myslet, že jsme v tom až po uši a přitom o lásce nevědět ani to nejmenší? Vypusťte svého vnitřního cynika na svobodu a pojďte si s námi nalít čistého vína.

1. SEX

Jasně, že bychom tomu chtěly věřit. To, že to klape v posteli, ale o láskyplném vztahu nevypovídá nic. I když jde o nejlepší sex vašeho života. Láska sice je o spojení, rozhodně ale ne jen o tom fyzickém.

2. TOUHA

Začátky jsou nejlepší. Jakmile máte strávit jeden bez druhého třeba i jen pár hodin, už přemýšlíte nad tím, co spolu zase budete dělat. Jak dobře vám bude, až se zase uvidíte. Představivost je ale občas silnější než realita, a tak je touha tak asi to první a poslední, co vás na vašem vztahu baví.

3. VÁŠEŇ

Ani nejvášnivější vztah plný chemie nemusí být ten nejlepší. Dokonalá souhra feromonů není proti zemí otřásající lásce nic. Nic!

4. ZÁBAVA

Říká se, že když vás dokáže rozesmát, máte eso v rukávu. No, doslova. Eso v rukávu je ale to jediné. Samozřejmě, že se to hodí, až ale budete řešit, jestli máte na zaplacení společného bydlení a on místo bezchybné taktiky, jak na to, vytáhne z rukávu pár otřepaných vtípků, bude vám to připadat přinejlepším dost tragikomické.

5. MOTÝLCI

Řekněme si na rovinu... Ty máme v břiše, i když si máme podat ruku s celebritou / těšíme se na jaro / máme stres z neodevzdané práce / nezaplacených daní...

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama