5 věcí, které vám na začátku přijdou dokonale cute i přesto, že jsou vlastně varovným signálem

Snáší vám modré z nebe, nebo se jen snaží zamaskovat, že je nejvyšší čas utéct?
10187

Umění číst mezi řádky je nevyzpytatelné. Můžete mít pocit, že jste ready na to složit poslední zkoušku, a přitom jsou vaše znalosti na bodu mrazu. Nebudeme vám kecat, my samy jsme se spálily víc než jednou! V čem například? Ve gestech mužů, které jsme chápaly dlouho jako vyznání jeho lásky k nám. Opravdový význam se nám ale ukázal před očima o něco později a navíc v dost neočekávané formě.

Moc slov o tom, jak jsme perfektní. Nikdo není dokonalý a i když to bereme na začátku jako velkou dávku lichotek, ve výsledku jde spíš o jeho snahu nás na cestu k dokonalosti přivést.

Rande jeden na jednoho. Možná máte pocit, že je kouzelné, že vás chce jen pro vás, ale z dlouhodobého hlediska možná změníte názor. A jasně, začne vás jednoduše napadat, že se za vás asi stydí. A dost možná budete mít pravdu.

Když jste ven s kamarády, váš telefon vlastně ani nepřestává zvonit. Ať už vás zasype porcí zájmu v smskách, nebo v telefonátech, nejde jen o to, že na vás nemůže přestat myslet, ale že něco jako váš volný čas respektovat prostě nehodlá.

Žárlí, když vás vidí s jiným mužem. Každá v tom svém fešákovi chceme sem tam cítit, že mu nejsme úplně volné. Zas ale nechceme, aby ve chvíli, kdy se k nám někdo omylem přimotá začal zatínat ruce v pěst.

Je smutný, když nemůže volný víkend trávit po vašem boku. Kdo by nechtěl kluka, který s námi bude mít chuť trávit 24 hodin denně? Ale kdo by s někým vážně těch 24 hodit denně chtěl trávit?!

sledujte nás na instagramu