Reklama

5 věcí, na které si je dobré dát na začátku nového vztahu pozor

Pokud si myslíte, že je nejtěžší vztah navázat, jste na omylu. Nejtěžší je ho udržet!
Reklama
8683

1. Jdete do všeho na 300%!

Být spontánní je skvělá věc, užívat si každé maličkosti, usmívat se. Je to ale něco jiného než být do vztahu od začátku tak nějak moc hrrr! Nastartovat z nuly na 100 za vteřinu je dobrý ukazatel u aut, u vztahu je ale přehnaná rychlost spíš na škodu. Není si potřeba po dvou schůzkách vyznávat lásku, po čtyřech se k sobě stěhovat a po šesti vybírat jméno pro dítě. Slow down!

2. Zjišťujete nejintimnější detaily.

Ptáte se svého nového objevu na jeho minulost, rodinné vazby, seznam ex, nejoblíbenější místo, jídlo, barvu, hudbu, film, divadlo... Uff! Dupněte na brzdu a nechte vyptávání na soukromé detaily na chvilky, ve kterých se to bude hodit. Spoustu intimností na sebe práskne nový Božský i sám, stačí mu dát najevo, že vám může věřit a vy mu budete naslouchat.

3. Plánujete dalekou budoucnost.

Přemýšlet nahlas po prvním sexu jaké bude společné milování za dalších 40 let je, hm... Trochu divné!

4. Vyptáváte se, proč nevyšly předchozí vztahy a proč jste vlastně spolu.

Jakmile vás napadnou podobné otázky, jděte se raději najíst, běhat, zpívat do sprchy. Nejde o debatu, která je všem úplně příjemná a otvírat staré rány je jako dávat druhému pěstí pod pas. Ne, ne, ne!

5. Předstíráte, že vám na vztahu vlastně nezáleží.

Být nedobytný hrad je pro druhé možná zábavnou výzvou. Bohužel ne na dlouho. Bez sebemenšího projevu emoce se vám proto taky může stát, že se z vašeho dobyvatele stane potulný rytíř, který si svou trofej půjde hledat do sousedního království.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama