Reklama

6 důkazů, že je léto nejlepším obdobím pro randění

Nechte se unášet na vlnách lásky!
Reklama
8880

Užívat si náklonnosti můžete den co den. Chemie a jiskření ani v zimě neztrácejí na svém kouzlu. Ať už ale chcete nebo ne, v létě mají prostě o něco větší grády. Kromě toho, že kvůli prodlouženým dnům a kratším nocím na sebe máte tak nějak víc času, můžete si užívat hned několika dalších benefitů.

1. Víte, že jste prioritou

Když stojíte v létě někomu za to, aby s vámi trávil čas, můžete si být jistí jeho oddaností. Každý den se v průběhu nejteplejších měsíců děje asi tisíc akcí na každém rohu a pokud jste pro někoho jasnou volbou no. 1, asi to bude láska!

2. Máte větší sebevědomí

Ať už jste na jaře dodrželi fitness plán, nebo jste si užívali jídla a válení, v létě se cítíte sexy. Nejde přitom vůbec o to, jestli máte postavu jako z módního mola, jde jen o pocit, který ve světlých dlouhých dnech a teple navštíví každého z nás.

3. Vymyslet, kam půjdete na rande je mnohem jednodušší

Stačí si sednout do parku se zmrzlinou a máte hotovo. Není potřeba hledat žádný podnik, rezervovat stůl, kupovat lístky do divadla...

4. Máte chuť zkoušet nové věci

Léto přeje odvážným duším a je ideálním časem na prožití největších životních dobrodružství. Takže s chutí do toho (všeho)!

5. Nemusíte se bát, že vás rande zrujnuje

Kromě toho, že nemusíte zdlouhavě vymýšlet program, nemusíte ani zdlouhavě šetřit před prvním pozváním spřízněné duše ven. Pokud se vám totiž nebude chtít, nemusíte na schůzce utratit ani korunu. Stačí vyrazit na kolo, na výlet se svačinou v batohu, nebo si dojít třeba k rybníku zaplavat.

6. Jste veselejší

Zatímco na podzim a v zimě máme chuť morousovatět, hezké počasí nám umí vyčarovat úsměv na tváři. Smějeme se tak téměř pořád a ani pár společenských přešlapů na rande nás nemůže rozhodit.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama