Reklama

6 malých vztahových problémů, které jsou ve skutečnosti počátkem konce

Nebudeme si nic nalhávat, ale...
Reklama
8923

 Jasně, na začátku to vypadá, že se všeho všudy nic neděje. Prostě se to dá přehlédnout, nebo klidně i přejít jakoby nic. Jenže světe div se, ono se děje spíš něco! Ne každá drobnost, ve vztahu stojí za rozpitvávání a ani my vám nechceme tvrdit, že v případě objevu následujících příznaků u sebe doma je nejlepší rozchod na hodinu. Jen si tak trochu myslíme, že právě tohle jsou maličkosti, u kterých se pohár plní tak dlouho, až prostě jednou přeteče. A pak to bude stát teprv za to! Tak bacha!

1. Vždycky píšete první. Vždyť na tom nic není, ne? Vaše drahá polovička je zanedbaná a prostě na to psaní moc není... A kdo by chtěl pořád kontrolovat telefon, jestli náhodou nejsou u druhého nějaké novinky!

2. Žádné fotky! Zapomeňte na selfie z výletu, snahu o společnou fotku z kamarádčiny oslavy narozenin, zapomeňte na celý proces sýr-blesk-vyletíptáček-cvak. Fotky zavání pocitem vážného vztahu a na to tedy pozor.

3. V případě ticha cítíte, jak moc je to ticho trapné. Dokud se spolu nenaučíte mlčet, nebudete spolu schopní ani mluvit.

4. Už neděláte ty maličkosti, které jste dělali v období největší zamilovanosti. Žádná překvapení, dárky, společné výlety, procházky... Teď spolu jste pořád a kdo by platil za drahé jídlo / pití / zážitky, když má doma lednici a televizi.

5. Pořád kontrolujete, jak se chová na sociálních sítích. Co likuje, píše a přidává, víte vteřinu po zveřejnění. A je to vám to k čemu?!

6. Neplánujete ani minutu dopředu. Můžete si říkat, jak moc otevřený, spontánní vztah mezi sebou máte, ale není lhát si ve vaší situaci tak nějak zbytečné...

Zdroj: Getty 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama