Reklama

6 nejhorších způsobů, jak dát někomu kopačky

Konec léta může znamenat konec letních lásek...
Reklama
8971

… a i když to nebude úplně nejpříjemnější, je pomalu dobré začít plánovat strategii rozchodu. I něco takového se totiž dá udělat s grácii a slušně. Chovat se jako ***** je tak trochu zbytečné. A jak se tomu přesně vyvarovat?

1. Nemažte nikomu med kolem pusy. Nesnažte se někoho uchlácholit větami, že je pro vás rozchod něco nemyslitelného. Jděte prostě už od začátku s pravdou ven a přestaňte hrát hry.

2. Nepodvádějte. Pokud tedy nehrajete soutěž v tom, kolika lidem najednou v jediném momentu umíte ublížit.

3. Nevymlouvejte se na velké množství práce. „Ještě něco dodělám a pak...“ A pak co? I když se chcete pravému rozchodu vyhnout, vybruslit z určitých životních situací prostě nejde. A ano, rozchod patří mezi ně!

4. Nevysvětlujte všechno až moc. Nemluvte o listu pro a proti, který jste si dělali už dva dny před vaším break-up-vystoupením. Zapomeňte na urážky a věty, kterými místo důstojného konce vztahu roznesete urážky a nenávist.

5. Nezkoušejte video-chat. Žijeme ve 21. století, chovat se ale jako roboti zatím nemusíme. Tváří v tvář to prostě bude lepší.

6. Nerozcházejte se na večírku. Vy si přihnete a máte v sobě sílu... To je sice fajn, ale že si druhý kvůli vám užene otravu alkoholem, už moc fajn není.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama