Reklama

6 pocitů, které provádí ženy se zlomeným srdcem na každém kroku

Není to nenormální... Prostě to tak je a hotovo!
Reklama
8739

Měly jste pocit, že jste potkaly toho pravého. Chtěly jste se pro něj rozkrájet a představy společné budoucnosti nebyly ničím zvláštním. Pak se ale něco pokazilo a než jste se nadály byl konec. Muž vašich snů zmizel z vašeho života a vy i dost dlouho po oficiálním konci k němu v myšlenkách bloudíte naprosto pravidelně. Sem tam už si říkáte, jestli je to normální... Nechceme vás nijak zklamat, ale alespoň z našich redakčních zkušeností to normální je. Udělat krok dopředu chce čas a nikde neexistuje přesná informace o tom, jak dlouhý. A co se děje mezi rozchodem a povznesením?

1. Přemýšlíte nad tím, kde jste udělaly chybu.

Nenechte se ovládnout myšlenkou, že za uzavření jedné životní kapitoly nesete zodpovědnost jen vy. Neobviňujte se a pokud na to jen pomyslíte, věřte tomu, že za tak radikální řez mají vždycky zodpovědnost oba.

2. Hledáte reálný důkaz konce.

Probírat se zpětně celým vztahem a hledat, od kterého momentu se to přesně začalo kazit, je nesmysl. Láska nefunguje na vědecké bázi a všechno, co o ní svět ví je jen to, jak je logikou neuchopitelná. Třeba žádný důvod neexistuje, šlo jen o pocit.

3. Co když to byl ten pravý.

Zapomeňte na to, až to bude ten pravý poznáte to! Určitě...

4. Bojíte se, že už nikdy nic takového nezažijete.

Vyprávíte svým nejbližším přátelům o pocitech, které vás svazují. Říkáte jim o pocitech, které jste měly, když jste byly po jeho boku... A pak?! Místo slov pochopení vám naservírují myšlenku, že lásku, která s vámi zacloumá potkáte jen jednou v životě. A jestli máte vyčerpáno, můžete tak maximálně skočit z mostu! Díky, jste fakt kamarádi! Opravdu se ale dá něčemu takovému věřit. Klid! Život rozchodem nekončí.

5. Jaké by to bylo, kdybyste spolu zůstali.

Kdyby chyby! Nemalujte si, jaké by to být mohlo. Je po všem a zkuste se spíš než na pohádky, koncentrovat na realitu.

6. Když on není jako on!

Srovnávat všechny nové lásky s tou, která vás zmačkala a odrovnala na pěkně dlouho je čistý nerozum. Dýchejte zhluboka a spíš než na hledání podobností se zaměřte na hledání rozdílů. Ten má to a ten zas tohle!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama