Reklama

6 životních změn, které vám do života přinese láska

Tak schválně...
Reklama
8178

Zamilovat se není nic těžkého, ale najít tu pravou polovičku je běh na dlouhou trať. Když už se to ale stane, poznáte to, a to nejen díky motýlkům v břiše.

1. Všechny vztahy z minulosti vám najednou přijdou úsměvné. Ne, že by nehrály v určité etapě života důležitou roli, ale říkat o nich, že byly plnohodnotné by bylo asi k smíchu.

2. Cítíte se vyrovnanější než kdy dřív. Láska není o stresu a nervech z toho, jak vypadáte, co můžete a nemůžete říct. Je prostě o tom, že jste, a člověk, po vašem boku vás přesně takové miluje.

3. Nebojíte se být sami sebou. Proč taky?!

4. Nebojíte se hádek. Zatímco ve vztahu s nervákem, který pokaždé prásknul dveřmi a na dva dny zmizel, jsou výměny názorů aktuálně zcela přirozenou a klidnou součástí vztahu. Prostě máte oba jiný názor, to ale ještě není důvod k hádce celosvětových rozměrů.

5. Chcete být pořád spolu. Kolik potkáte v životě lidí, se kterými vydržíte 24/7?! Teď máte ale nekonečné štěstí a chcete ho využít na maximum.

6. Nemáte infarkt, když nepřijde odpověď na SMS do 5 minut. Prostě máte pochopení a nervozita z toho jestli to klapne, nebo neklapne už je dávno pryč.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama