Reklama

6+1 mini lží, které ve vztahu nemůžou nikomu ublížit

Tak trochu něco jako milosrdná lež, ne?
Reklama
8896

Všechny silné vztahy jsou založeny na důvěře. Nejde o domněnku ale o fakt, který ani tentokrát nechceme zpochybňovat. Lhát se nemá, lež má krátké nohy... I přesto, že ke svému partnerovi jste stoprocentně upřímní občas dojdete do situací, kde malá neškodná lež může uklidnit situaci víc, než tisíc pravd.

1. „Mám toho dnes opravdu hodně.“ Je težké nebrat si osobně informaci o tom, že spíš než po boku vaší lásky chcete být sami doma v posteli s poslední řadou Přátel.

2. „Jasně, že se mi ten seriál líbí.“ Žádná procházka, žádný výlet.. Dneska budeme doma čekat na nový díl Game of Thrones. #loveofyourlife bez toho nemůže žít a vy se prostě přizpůsobíte. Co na tom, že je vám to úplně fuk a dost možná usnete už u úvodní znělky. Trávíte čas spolu a když jeden díl dokáže vytvořit tolik štěstí a úsměvů na jedné lidské tváři...

3. „Krevety? Mňam!“ Ne, rozhodně k mořským plodům (nebo k čemukoliv, co je na talíři) nijak velkou náklonnost nechováte, ale potom, co druhý strávil asi 100 hodin přípravou večeře, mu to prostě nemůžete udělat. Nemůžete říct, že ochutnáte jedině pod výhrůžkou smrti. A třeba to nakonec nebude taková hrůza... Základní pravidlo pro lež č. 3? Nikdy neříkejte, že krevety (nebo cokoliv, co je na talíři) milujete. Pravděpodobně byste to totiž našli jako hlavní chod i příště.

4. „Ty už jsi vzhůru?“ Nasadit překvapený obličej není nic složitého a to, že vy už jste vzhůru dobrou půl hodinu, ale někdo vám zalehl ruku tak, že nemůžete vstát si můžete nechat klidně pro sebe.

5. „Znáš tenhle film?“ „Ne, to musí být novinka, ne?“ Jasně, viděli jste ho už asi tisíckrát a natočen byl ještě v minulém století, ale nezalžete trochu v zoufalém stavu hledání, kdy už se snažíte asi 40 minut najít něco, na co budete společně koukat.

6. „SMSka? A kdy?“ Přišla přesně v 17.45 a vy to víte. Koukli jste ale na její obsah a pak jednoduše usoudili, že odpovíte později. Ponaučení: Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítra! No, že jste si jí nevšimli vůbec bude asi lepší verze, než že jste prostě neodpověděli schválně, ne?

+ 7. „Nesnáším lži a i ty zdánlivě miniaturní jsou mi prosti srsti!“ Říkal někdo něco? A lež? Odporné.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama