Reklama

8 důkazů, že vedle sebe nemáte spřízněnou duši (i když si myslíte, že ano)

Láska hory možná přenáší, ve vašem případě to ale asi platit nebude.
Reklama
8870

Po dlouhém hledání jste konečně objevili to, co jste hledali. Vzájemně se sobě líbíte, jste nezadaní, takže proč to nedat dohromady. Z vašeho setkání se neotřásá zem, motýlci v břiše spíš jen tak unaveně přelétávají z místa na místo, než že by zběsile létali ze strany na stranu. Ale byli jste ve správný čas na správném místě, slovo dalo slovo a vy jste pár.

Už po pár schůzkách se ale o slovo hlásí pochybnosti. A pokud se hlásí výrazně, budou asi oprávněné. Najít spřízněnou duši prostě není nic jednoduchého, a aby to klaplo na první dobrou, to chce vážně zázrak z nebes. Pokud se chcete ujistit, jak je to ve vašem případě, to pravé to není pokud...

1. Neumíte si číst myšlenky. Neberte nás doslova. Máme na mysli ten pocit, že víte, co na to druhý řekne, víte, co se druhému líbí a co naopak ne. Pokud nemáte ani páru a váš odhad je téměř vždycky špatný, něco bude špatné i tak nějak kolem dokola ve vzduchu.

2. Žádná chemie. Vzrušení, sexuální napětí, erotické dusno... Nic?!

3. Komplimenty jsou pro vás tabu. Prostě je neříkáte, nechválíte se, neopíjíte něžnými slovíčky. Je to vztah založený na seriózních debatách, klidu, racionálním uvažování. Kdo by potřeboval mazat med kolem huby.

4. Cítíte se neustále souzení. Cokoliv vaše druhá polovička vypustí z pusy vnímáte jako útok na svou osobu. (A ne, není to tím, že byste byli přehnaně vztahovační. Prostě to tak je!)

Mohlo by vás zajímat: 6 věcí, které jsou ve vztazích horší než podvod

5. Občas až zapomenete, že po svém boku někoho máte. Ne úmyslně, prostě se to tak nějak stane. „Máš teď někoho?“ „NE! Vlastně jo, jo mám!“

6. Společná komunikace face to face je doplněna o psaní smsek s kýmkoliv, kdo se zrovna namane. Tohle není multitasking, tohle je otrávení a nechuť. A hlavně to rozhodně není nic dobrého.

7. Pořád si vnitřně vysvětlujete své chování i chování toho druhého. Nic není přirozené, nic není až zas tak příjemné, nic není tak úplně ideální. Stačí ale pár správně mířených slov ke svému já a obhajoba je na světě.

8. Budoucnost? Co to má znamenat. Prostě neexistuje. Žít se má přece tím, co je teď a není potřeba se ničím jiným nikterak rozptylovat.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama